Zajęcia muzyczne

W CHWILI OBECNEJ ZBIERAMY ZAPISY NA ZAJĘCIA MUZYCZNE DO SCENY MUZYCZNEJ GDAŃSKIEGO ARCHIPELAGU KULTURY


Zajęcia obejmują: naukę harmonii, rytmikę w praktyce, podstawy komponowania i rejestrowanie materiału muzycznego.

 

Zajęcia prowadzi doświadczony muzyk Wojciech Bergiel.

 

Zajęcia stwarzają sprzyjającą przestrzeń do zdobywania wiedzy muzycznej, odkrywania i rozwijania kreatywności, gry na instrumentach i poznawania ciekawych ludzi.

 

Koszt 1 zajęć to 50 zł (1 zajęcia trwają 2 godziny).

 

OPŁATE ZA ZAJĘCIA UISZCZA SIĘ PRZED ZAJĘCIAMI GOTÓWKĄ W KASIE ZNAJDUJĄCEJ SIĘ W POKOJU NR 14 W BUDYNKU SCENY MUZYCZNEJ GAK, W KTÓRYM ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA

EWENTUALNE PYTANIA PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES EMAIL info@scenamuzyczna.pl

Info o prowadzącym zajęcia

Wojciech Bergiel- saksofonista, kompozytor. Absolwent akademii muzycznej w Gdańsku w klasie Macieja Sikały oraz absolwent Politechniki Gdańskiej. Współpracował m.inn z Filharmonią Bałtycką, Filharmonią Koszalińską, big bandem Akademii Muzycznej w Gdańsku pod batutą Leszka Kułakowskiego(z którym to zdobył liczne wyróżnienia). Brał udział w wielu warsztatach prowadzonych przez znakomitych muzyków m.in: Kurt Rosenwinkel, Piotr Wojtasik, Peter Hertmans, Lage Lund.

 

Muzyk zafascynowany twórczością jazzowych i avant-gardowych twórców takich jak Keith Jarrett, Pharoah Sanders, Bill Evans czy Kurt Rosenwinkel poszukuje własnego języka ekspresji. Twórcę interesują zagadnienia impresjonizmu w muzyce, przedstawiania tu i teraz za pomocą malowniczych i obrazowych kompozycji.