Lodowisko Miejskie

 

Plac Zebrań Ludowych (Brama Oliwska)

Miło Nam poinformować o rozpoczęciu prac modernizacyjnych Lodowiska Miejskiego. Z uwagi na zapewnienie maksimum bezpieczeństwa i komfortu podjęliśmy decyzję o wymianie czaszy pneumatycznej, popularnego „balonu”, na całkowicie nowy.

Modernizacja pozwoli Państwu na aktywne, przyjemne i bezpieczniejsze spędzanie czasu, a dla nas będzie okazją do usprawnienia obsługi i podniesienia standardu usług oferowanych przez Lodowisko Miejskie. Jak co roku oddamy naszym użytkownikom do dyspozycji pełnowymiarową taflę lodowiska, osobny tor do curlingu, a dodatkowo rozszerzymy działalność sportową, w tym program nauki jazdy na łyżwach. W trakcie zbliżającego się sezonu zorganizujemy serię imprez tematycznych, takich jak: Mikołajki, Walentynki czy Zabawa Karnawałowa. Oczywiście i niezmiennie, wszystkie na łyżwach!

W związku z pracami modernizacyjnymi przesunięciu ulegnie tegoroczny termin otwarcia Lodowiska Miejskiego, które planowane jest na drugą połowę listopada. Dokładna data otwarcia podana zostanie do Państwa wiadomości z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy wielu szczęśliwych ślizgawek!

 


 
KONTAKT
e-mail: lodowisko@scenamuzyczna.pl
tel: 58 341 69 64
www.scenamuzyczna.pl/lodowisko 

Bądź na bieżąco:

Facebook.com/Lodowisko-Miejskie

REGULAMIN LODOWISKA MIEJSKIEGO

CENNIK WEJŚĆ NA LODOWISKO MIEJSKIE

 HARMONOGRAM WEJŚĆ NA LODOWISKO MIEJSKIE

REGULAMIN NIESTRZEŻONEGO PARKINGU PRZY LODOWISKU MIEJSKIM

CENNIK DZIERŻAWY LODOWISKA MIEJSKIEGO NA IMPREZY KOMERCYJNE

 FORMULARZ REZERWACJI TAFLI LODOWISKA