Lodowisko Miejskie

 


Plac Zebrań Ludowych (Brama Oliwska)

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Fundacją Obudź Nadzieję zaprasza na wyjątkowy dzień mikołajkowy na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Startujemy 5 grudnia ślizgawkami o godz. 16:00 i 17:30. 

W programie wspaniała zabawa, mikołajkowe konkursy z nagrodami oraz Święty Mikołaj i jego pomocnicy. Swoją obecność zapowiedział również towarzyszący biało-zielonym, wyjątkowo niegroźny i sympatyczny LEW, maskotka klubowa Lechii Gdańsk! 

W tym roku Mikołajki obchodzimy 5 grudnia, a w związku z tym, że ma być to dzień magiczny, pełen niespodzianek i spełnionych marzeń, w którym zgodnie z tradycją obdarowujemy się wzajemnie prezentami, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce słodyczy i materiałów szkolnych dla podopiecznych Fundacji Obudź Nadzieję. 

Wszystkie osoby, które przyłączą się do akcji i przekażą na rzecz dzieciaków drobne upominki* zostaną obdarowane przez nas bezpłatnym biletem wstępu na Lodowisko. 

Zapraszamy więc wszystkich przyjaciół św. Mikołaja - śnieżynki, elfy, krasnale, czarodzieje i dobre wróżki do wspólnej mikołajkowej zabawy na Lodowisku Miejskim!

 

Fundacja Obudź Nadzieję to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit, której celem jest pomoc dzieciom z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych, zagrożonych patologią czy wykluczeniem społecznym, a także wsparcie instytucji pozarządowych, publicznych. Celem nadrzędnym Fundacji jest pomoc podopiecznym domów dziecka w realizowaniu ich marzeń.

* w ramach mikołajkowej akcji Fundacja Obudź Nadzieję zbiera m.in.: słodycze, długopisy, ołówki, kredki, mazaki, zeszyty, notesy, ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki.


 

HARMONOGRAM 
poniedziałek /grupy zorganizowane, szkółki nauki jazdy na łyżwach/
wtorek /goście indywidualni/
14:30, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30
środa /goście indywidualni/
14:30, 16:00, 17:30
czwartek – piątek /goście indywidualni/
14:30, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30
sobota, niedziela i dni wolne od nauki /goście indywidualni/
11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30

CENNIK W SEZONIE ZIMOWYM 2015 / 2016
Bilet normalny                11 zł
Bilet studencki                 7 zł
Bilet ulgowy           7 zł
Bilet dla osób niepełnosprawnych 5 zł 
Karnet normalny        110 zł
Karnet studencki        70 zł
Karnet ulgowy        70 zł
Ostrzenie/wypożyczenie łyżew            8 zł 
Karnet ostrzenie/wypożyczenie łyżew 80 zł
Bilet rodzinny        29 zł
Bilet Curling       20 zł
 
Bilet rodzinny przysługuje dwóm osobom dorosłym i dwójce dzieci do 14 lat;
Bilet/karnet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 26. roku życia z ważną legitymacją szkolną lub studencką, a także emerytom za okazaniem karty seniora;
Bilet dla osoby niepełnosprawnej przysługuje osobom z ważną legitymacją świadczącą o niepełnosprawności (opiekun osoby niepełnosprawnej wykupuje bilet ulgowy w cenie 7 zł);
Karnet normalny/ulgowy/studencki umożliwia 11 wejść na taflę lodowiska;
Karnet ostrzenie/wypożyczenie łyżew umożliwia 11 ostrzeń/wypożyczeń łyżew;
Bilet curling umożliwia jednorazowe skorzystanie z toru curlingowego grupie liczącej co najmniej 4 osoby;
Dzieci do 5-tego roku życia wchodzą na lodowisko za darmo.

Wypożyczenie kasku i szatnia na terenie Lodowiska jest bezpłatna.
Honorujemy KARTĘ MULTISPORT i FITPROFIT jako bilet wstępu. Nie zwalnia ona jednak z konieczności opłaty za wypożyczenie łyżew.

GRUPY ZORGANIZOWANE
Grupy zorganizowane o liczbie do trzydziestu osób ponoszą koszt 300 zł netto za godzinę plus koszt za wypożyczenie łyżew (z obsługą ratownika medycznego);
Grupy zorganizowane o liczbie powyżej trzydziestu osób ponoszą koszt biletu za godzinę korzystania z lodowiska zgodnie z cennikiem plus koszt wypożyczenia łyżew (z obsługą ratownika medycznego);
Podmioty prowadzące szkolenia w zakresie sportów zimowych, korzystające z lodowiska w godzinach i dniach wyznaczonych przez zarządzającego (tj. poniedziałek 16:30 – 22:00, sobota i niedziela w godzinach 8:00 – 10:30), ponoszą koszt w wysokości 300 zł netto/godz. (z obsługą ratownika medycznego);
Podmioty prowadzące szkolenia w zakresie sportów zimowych, korzystające z lodowiska po godzinie 2200, ponoszą koszt  w wysokości 250 zł netto/godz. (bez obsługi ratownika medycznego).

W związku ze skróconymi godzinami działania Lodowiska w środy, Kartę Dużej Rodziny honorujemy w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Bilety na ślizgawki można nabyć również za pośrednictwem portalu https://www.tiketto.pl/Detale/show_event/1551924.


 
KONTAKT
e-mail: lodowisko@scenamuzyczna.pl
tel: 58 341 69 64
www.scenamuzyczna.pl/lodowisko 

Bądź na bieżąco:
Facebook.com/Lodowisko-Miejskie

REGULAMIN LODOWISKA MIEJSKIEGO

CENNIK LODOWISKA MIEJSKIEGO

HARMONOGRAM WEJŚĆ NA LODOWISKO MIEJSKIE

FORMULARZ REZERWACJI LODOWISKA MIEJSKIEGO