Wydarzenia archiwalne

14.02.2020 / WALENTYNKI NA GDAŃSKIM LODOWISKU

Marzą Ci się wyjątkowe walentynki, ale nie masz pomysłu? Wyjątkowa atmosfera? W tle piękna muzyka, a Wy trzymacie się za ręce? Jest ciepło, ale też trochę zimno. Romantycznie, wyjątkowo....Tak! To właśnie to! Walentynki na Gdańskim Lodowisku! Widzimy się już w piątek na ślizgawkach o godz. 17.30 i 19.00.

14.02.2020 / Kosmos wraca na Orunię. Rusza Klub Filmowy w sercu Parku Oruńskiego

  I klasyki filmowe, i nowości ze światowych ekranów. Komedie, horrory, filmy obyczajowe – czasu nie będzie tylko na „mdłe” filmy – obiecuje Piotr Chrzanowski, kierownik Sceny Muzycznej GAK, gdzie od 7 lutego będzie funkcjonował Klub Filmowy Kosmos. Swoją nazwą nawiąże on do kultowego kina funkcjonującego na Oruni do początku lat 90-tych.  W każdy piątek o 18:00, od lutego do końca maja, w siedzibie Sceny Muzycznej zostanie zorganizowany pokaz wraz z prelekcją i rozmową przy kawie lub herbacie. Spotkania moderowane będą przez młodych filmoznawców z Uniwersytetu Gdańskiego.

31.12.2019/01.01.2020 SYLWESTER GDAŃSKI

  Jak co roku, Miasto Gdańsk i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaproszą wszystkich mieszkańców na wspólne muzyczne wydarzenie kończące stary rok - plenerowe Koncerty Sylwestrowe. Idąc doświadczeniem roku poprzedniego, gdzie 2018 pożegnaliśmy w czterech dzielnicach miasta, postanowiliśmy jeszcze bardziej rozszerzyć formułę, dlatego ten Sylwester będzie jeszcze bardziej wyjątkowy! Pożegnamy go aż w sześciu dzielnicach miasta Gdańska.

30.11.2019 / PASJA SZYTA NA MIARĘ - ALEKSANDER DOBA

30 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Pasja szyta na miarę. Naszym gościem będzie Aleksander Doba, znany podróżnik. To z nim będziecie mieli możliwość porozmawiać o pasji, życiu, podróżach i ograniczeniach, a raczej ich braku. Nie może Cię zabraknąć!

07.12.2019 r. / Beatbox Battle and Christmas Workshops with Dharni

 

Beatbox Battle and Christmas Workshops with Dharni

14.12.2019 / PASJA SZYTA NA MIARĘ - MIROSŁAW HERMASZEWSKI

14 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Pasja szyta na miarę. Naszym gościem będzie Mirosław Hermaszewski, pierwszy polski kosmonauta. To z nim będziecie mieli możliwość porozmawiać o pasji, życiu, wszechświecie i podróżach tych dużych, nieosiągalnych. Nie może Cię zabraknąć!

09.11.2019 / PASJA SZYTA NA MIARĘ

Już 9 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu Pasja szyta na miarę. Naszym gościem będzie Robert Kudelski, znany aktor teatralny i telewizyjny. To z nim będziecie mieli możliwość porozmawiać o pasji, życiu i podróżach. Nie może Cię zabraknąć!

11-31.12.2019 / RUSZYŁY ZAPISY NA ZAJĘCIA STAŁE!

Scena Muzyczna GAK, działająca ramię w ramię z Teatrem GAK, od października 2019 zaprasza na wyjątkowe zajęcia stałe! Wszystkie kursy prowadzone będą w naszej nowej, otoczonej Parkiem Oruńskim, siedzibie przy ulicy Nowiny 2b. W naszej placówce będzie można zapisać się na wiele interesujących zajęć, wsród których znajdują się kursy m.in z poppingu, zumby, salsy, języka hiszpańskiego, decoupage, fotografii, rysunku, kreatywnego myślenia i pisania oraz pantomimy. Dla chętnych zorganizujemy także zajęcia indywidualne z gry na niemal każdym instrumencie muzycznym, poprowadzimy indywidualne zajęcia ze śpiewu lub ładnego mówienia! Oprócz tego zapraszamy również mamy z maluszkami, które chciałyby podczas zajęć ekspresJA wyrazić siebie i podzielić się z dziećmi swoimi pozytywnymi emocjami. Również starsi znajdą u nas swoje miejsce: zapraszamy ich na cotygodniowe spotkania Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów, które w naszej placówce będzie odbywało się w każdy poniedziałek o godzinie 14:00. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy! Prześlij nam wiadomość zawierającą chęć wzięcia udziału w konkretnych zajęciach na adres: info@scenamuzyczna.pl lub zadzwoń pod nr tel. 515 394 696 r.

28-29.09.2019 / I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka

Lubisz śpiewać? To świetnie! Mamy wspaniałą wiadomość! Już pod koniec września w Scenie Muzycznej GAK odbędzie się I etap przesłuchań do I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka. Zgłoszenia można przesyłać na adres konkurs.jopek@scenamuzyczna.pl. Czekamy do 25 września!

31.08.2019 / RATUJ SIĘ KTO MOŻE...finałowy koncert w Amfiteatrze Orana

31.08.2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny i zarazem finałowy koncert z cyklu piosenki aktorskiej w Amfiteatrze Orana Parku Oruńskiego. To będzie wyjątkowy koncert, z okazji Obchodów Sierpniowych, w repertuarze "Ratuj się kto może..." wystąpi Dorota Stalińska.