14.10.2017/ YAGA W REPERTUARZE: PIAF GRECO AZNAVOUR...

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejny koncert w ramach cyklu piosenki francuskiej pt: „Yaga w repertuarze: Piaf Greco Aznavour…” , który odbędzie się 14 października o godz. 19 w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

KUP BILETY

Wydarzenia archiwalne

20.05.2017 / IT'S A BEGINNING

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert musical’owo - rozrywkowy w wykonaniu Agnieszki Tylutki i Pauliny Wojtowicz, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

20.05.2017 / WARSZTATY KOBIET MOCY

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na Warsztaty Kobiet Mocy. W ich trakcie nauczymy się podstaw tańca, którego korzenie sięgają zachodniej Afryki (Afro Dance), a także rozciągniemy się, odprężymy i jednocześnie naładujemy energią w trakcie unikalnej i jedynej w swoim rodzaju praktyki Afro Flow Yoga, a to wszystko z muzyką graną na żywo!

27.05.2017 / JOHN LEYSNER MUSIC SHOW

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowity koncert. Połączenie soul’u, funk’y, jazz’u oraz pop’u w wykonaniu niezwykłych muzyków John’a Leysner’a i Roberta Jakubca już 27 maja w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25. 

23.06.2017 / FESTIWAL KOLORÓW NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ

Jak co roku, w czerwcu, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury otwiera sezon imprez plenerowych na Placu Zebrań Ludowych. Inauguracyjną imprezą jest Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej 2017! 

 

AKREDYTACJE DZIENNIKARSKIE

19.03.2017 - 07.04.2017 / WYSTAWA RZEŹBY STANISŁAW GIERADA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wernisaż wystawy rzeźby Stanisława Gierady. Wystawa zorganizowana w ramach projektu „Smaki Muzyki”, który prezentuje twórczość trójmiejskich muzyków oraz Artystów należących do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Gdański.

19.03.2017 / SMAKI MUZYKI - JJL TRIO BLUES BAND

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na ostatni koncert z cyklu Smaków Muzyki, który odbędzie się 19 marca o godz. 18. Tym razem przeniesiemy się w świat bluesa, a zagra dla nas zespół JJL Trio Blues Band, który w swoim repertuarze łączy blues z elementami jazzu, fusion i rocka.

25.03.2017 / JAMAJSKIE WARSZTATY DANCEHALL

Zapraszamy na Jamajskie Warsztaty Dancehall! Przed nami intensywne trzygodzinne warsztaty z Darią!

25.03.2017 / KONCERT ZESPOŁU MUZ-ART

Wszystkich Państwa, którzy otrzymali zaproszenie na koncert Muz-Art, który odbędzie w Scenie Muzycznej GAK informujemy, iż na zaproszeniu wystąpił błąd - koncert odbędzie się 25 marca, tj. sobota.

 

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert wszystkich fanów słowiańskiej kultury muzycznej i nie tylko! Już 25 marca o godz. 19.00 wystąpi dla nas zespół Muz-Art, który w swoim repertuarze gra popularne rosyjskie, ukraińskie oraz polskie piosenki estradowe w stylu retro, jazz, blues oraz światowe hity i autorskie utwory. 

02.04.2017 / KONCERT KRYSTYNY DURYS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert jazzu swingującego KRYSTYNY DURYS, laureatki 2. miejsca w kat. "Nowa Nadzieja" ankiety "Jazz Top 2016" magazynu "Jazz Forum" pt. "TRIBUTE TO LADIES OF JAZZ".