Kabaretowy weekend za pół ceny!

PROGRAM:

sobota 21 kwietnia:
16:00 - Szarpanina
18:00 - W Gorącej Wodzie Kompani
bilety: 15 zł

niedziela 22 kwietnia:
18:00 - LIMO
bilety: 18 zł

Scena Muzyczna Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich 25Kabaret Szarpanina to czterech uzdolnionych aktorsko i tekstowo mężczyzn.
O sobie żartują, że są kabaretem z nadmorskiego miasta pod Berlinem. Na swoim koncie mają 3 autorskie programy kabaretowe: „Wyspa”, „Krajm Storys” oraz „Pierepałki” Dynamiczny program okraszony porywającą grą aktorską i oprawą muzyczną to cechy, jakimi Szarpaninę określają widzowie, jurorzy i jakimi Szarpanina określa się sama. 

Szarpanina to również główny animator życia kabaretowego Szczecina i okolic. Kabaret jest organizatorem największego festiwalu kabaretowego w regionie - Szczecioskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów SZPAK. Są również autorami scenariuszy kilku kabaretonów i koncertów tematycznych. Dodatkowo piszą skecze radiowe w ramach współpracy z Polskim Radiem Szczecin. 
 
Ich koncert to gwarancja dobrej zabawy i kabaretu na wysokim poziomie. Serdecznie polecamy. W Gorącej Wodzie Kompani  to niezależna grupa teatralna z Trójmiasta, zajmująca się sztuką improwizacji oraz wołaniem duchów ich prawdziwymi imionami. Impro to forma przedstawienia, w którym aktorzy grają bez przygotowanego wcześniej scenariusza. 
W tworzenie improwizowanego spektaklu zaangażowana jest pomysłowość tak występujących aktorów, jak i zgromadzonej publiczności. Widzowie narzucają, podpowiadają, sugerują kierunki, w których rozwijają się postaci i fabuła. 
Ta twórcza współpraca owocuje nieobliczalnymi i niepowtarzalnymi występami, na których przydaje się paczka głupawy oraz chusteczki do nosa. 
 
W Gorącej Wodzie Kompani o sobie: Jesteśmy teatrem improwizacji. Oznacza to, że nasze występy zmyślamy na poczekaniu, korzystając z pomysłów i rad widzów. Jakkolwiek może brzmieć to dziwnie lub nieprawdopodobnie dla kogoś, kto nie widział nigdy impro, tak właśnie jest i chug.Kabaret LIMO:
Jeden z najbardziej utytułowanych Kabaretów . Laureat wielu ważnych festiwali. W tym, trzykrotny zwycięzca Krakowskiego Przeglądu Kabaretowego PAKA. Do atutów Limo należy bez wątpienia umiejętna obserwacja rzeczywistości oraz wyłapywanie jej absurdów, bardzo dobre aktorstwo, mistrzowska gra słowem oraz mądry tekst i trafna puenta, która w sprytny sposób definiuje otaczającą nas rzeczywistośd. 
Kabaret LIMO to obecnie jeden z najlepszych Kabaretów młodego pokolenia a ich koncerty to niezapomniane i stale zaskakujące w swojej treści, wydarzenia polskiej sceny kabaretowej .Kabaret LIMO to również słynne parodie trailerów filmowych, które stale biją rekordy oglądalności. 


Seredcznie zapraszamy