Unity Cypher!

Taniec, energia i przede wszystkim doskonała zabawa! Już 17 marca Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych tańcem i kulturą hip hop do udziału w Imprezie  „Unity Cypher”.


Nazwa wydarzenia w wolnym tłumaczeniu oznacza „Krąg Jedności”. Jedność  - to jedno z głównych priorytetów kultury hip hop. Poczucie jedności dodaje siły i wiary w działania, a także wprowadza przyjemny nastrój. Jednym ze sposobów na to jest taniec.

 
Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury wraz z grupą taneczną  Architekts Crew  stworzyli świeżą, przesyconą klimatem hip hopowym imprezę, na której będzie można zobaczyć m.in. walki taneczne w kategoriach: 
 
-Hip hop 1 vs 1 
-House 1 vs 1 

Oprócz tego pojawi się nowa kategoria - "Translate the Sound". Są to walki taneczne toczone do utworów z muzyki disco, ludowej, regionalnej, techno, jazz i wielu innych. 
 
Nie zabraknie także pokazu beatboxu, tanecznych kół (Unity Cypher), konkursu na znajomość podstawowych kroków z hip hop’u i house. Nieważne, czy jesteś tancerzem czy nie, ile masz lat, czy lubisz aktywny, czy kanapowy tryb życia, najważniejsze jest to czy lubisz dobrą zabawę. Nie może Ciebie tam zabraknąć.    
 
17 marca
Scena Muzyczna GAK
Ul. Powstańców Warszawskich 25
Start: godz.12:00
bilety: 5 zł