NOWE ZAJĘCIA: DANCEHALL Z RAMONĄ

Zajęcia dancehall w Scenie Muzycznej z Ramoną (So Fly)
już ruszyły!
Zapraszamy wszystkich
na dużą dawkę tańca prosto z jamajki!
Dołącz do nas w każdej chwili - tworzymy grupę formacyjną!


Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 18.20-19.20.

Instruktor: Ramona Nowakowska - założycielka grupy So Fly,
tańczy od ponad 10 lat! W tym czasie poznała różne style taneczne takie jak hip hop, popping, czy bboying. Jednak jej sercem zawładnął dancehall. Dancehallem zajmuje się od kilku lat, regularnie uczestniczy w Dancehall Queen Poland, organizuje zawody dancehallowe takie jak Dancehall Challenge,
uczyła się u najlepszych, m.i. u Shishy, Aaaxi, DHQ Momo, czy Aya. Swoją dancehallową wiedzą dzieli się już od ponad trzech lat -   kładzie nacisk na rozwój indywidualnego stylu, ciężką pracę połączoną z dobrą zabawą i niepowtarzalnym klimatem na zajęciach.

Zajęcia dancehall  obejmować będą naukę podstawowych kroków, znajomość historii i muzyki dancehall. Naukę kroków do odpowiednich utworów dancehallowych, czyli tjunów. Naukę choreografii dancehallowych składających się z kroków, zajęcia będą miały na celu zapoznanie ze stylem dancehall, rozwijanie rytmiki, dynamiki tanecznej, koordynacji, panowanie nad ciałem, izolacje, muzykalność, taniec do muzyki, znajomość utworów dancehallowych z krokami. Z czasem zaś nauczane będą nowe kroki, tricki dancehallowe, choreografie oraz kładziony będzie nacisk na indywidualny rozwój tancerza - styl, flava, swag.
Zajęcia oparte będą na nauce freestyle i przygotowaniu do bitew tanecznych. Zajęcia mają rozwijać pewność siebie, świadomość swojego ciała, a przede wszystkim dancehallowy attitude.


Nie czekaj! Dołącz już teraz!