Wyjątkowe Walentynki na Lodowisku Miejskim!!

 „Gorące Serca na Lodzie”

14 lutego, Lodowisko Miejskie w Gdańsku
Start godzina  17:00
 

Zdjęcia zakochanych na ekranie, kubku, poduszce, konkursy z nagrodami, do tego kwiaty i życzenia na radiowej antenie. Już 14 lutego  Lodowisko Miejskie w Gdańsku zaprasza wszystkich zakochanych, którzy chcą ciekawie uczcić dzień świętego Walentego. Od 17:00 do 20:00 pary będą mogły zrobić sobie wspólne zdjęcie, by na chwilę stać się gwiazdą i parę sekund później zobaczyć swoje zdjęcie na wyjątkowym walentynkowym  ekranie.

Oko sprytnego fotografa wyłapie najszczęśliwsze zakochane twarze, by je nagrodzić. A nagrody będą wyjątkowe – kubki, podkładki pod myszkę czy breloki ze zdjęciem pary!  Dodatkową atrakcją Imprezy będzie radiowa relacja na żywo – wszyscy chętni będą mogli zagościć na antenie Radia Plus, by złożyć życzenia swojej drugiej połówce. Oczywiście, by tradycji stało się zadość, nie zabraknie baloników, baniek mydlanych i kwiatów. Imprezie będzie towarzyszyć muzyka na żywo w wykonaniu Wojtka Pilwińskiego. 

Dodatkowa nagroda w konkursie: Voucher uprawniający do skorzystania z usług, Bibobusa  lub Radiowozu. Wartość usługi: 640zł (równoważne z 1 godziną wynajęcia Bibobusa na terenie Trójmiasta). Bibobus podjedzie pod wskazany adres i przez godzinę ekipa (Para zakochanych) będzie mogła imprezować w środku. 
 
ORGANIZATORZY: Miasto Gdańsk, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury
PARTNERZY: Radio Plus, Firma ARGO
PATRONAT:  Gazeta Wyborcza Trójmiasto, portal trójmiasto.pl