Sylwester Gdański z Ewą Farną!

Gdański Sylwester 2011!

31 grudnia 2011 roku w samym środku Gdańska – na Targu Węglowym - stanie łukowa scena, otoczona reflektorami i laserami, w której świetle rozbłyśnie Gwiazda Wieczoru – młoda wokalistka muzyki pop – EWA FARNA!

Koncert poprzedzi 10 największych Hitów Radia ESKA, odliczanych i emitowanych ze sceny przez dj’ów i konferansjerów radiowych. W tę wyjątkową noc nie zabraknie także licznych konkursów i atrakcyjnych nagród dla gdańskiej publiczności.

Tuż przed północą w stronę publiki powędrują specjalnie przygotowane piłki nożne, symbolizujące wejście Gdańska w rok EURO 2012!

31 grudnia, Targ Węglowy
start: 22:00
koncert Gwiazdy Wieczoru – 22:45
DLACZEGO EWA FARNA?

Osiągnięcia Artystki:

Album Měls mě vůbec rád z roku 2006 otrzymał status platynowej płyty.
Krążek ten przyniósł jej wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, a także znaczną popularność w Czechach i na Słowacji.

Album Ticho z roku 2007 także  uzyskał status platynowej płyty.
Płyta Cicho  z 2009 roku została wyróżniona Superjedynką podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2009, zyskując tym samym miano Płyty Roku.
Na festiwalu Sopot Hit Festiwal 2009, piosenka Cicho uzyskała tytuł Polski Hit Lata 2009 . W październiku 2010 roku , album "Cicho" uzyskał miano platynowej płyty.

W lutym 2010 roku płyta Cicho uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: album roku pop, a sama Ewa dostała nominację w kategorii Artystka Roku.

W lipcu 2010 piosenkarka rozpoczęła roczną współpracę z firmą Oriflame, polegającą na udziale w kampanii promocyjnej nowej linii kosmetyków dla dziewcząt. 5 listopada tego samego roku wydany został kolejny polskojęzyczny, szósty już album wokalistki zatytułowany EWAkuacja. Album ten zyskał tytuł złotej płyty już 2 tygodnie po premierze], a status platynowej w maju 2011 roku.
26 lutego 2011 roku na Gali VIVA Comet 2011 Ewa i raper Tede wykonali utwór "Wielkie Cicho", czyli pierwszy polski mash-up, połączenie piosenek "Cicho" i "Wielkie Joł".

W 2011 roku wokalistka została twarzą kampanii "Postaw na Polskość", która miała na celu, zachęcenie Polaków mieszkających na Zaolziu do deklarowania podczas spisu powszechnego swojej narodowości. Na początku października 2011 roku wydała nowy singiel Monster High.