Zima tuż tuż....

 Impreza dla Dzieci – „MIKOŁAJ NA LODOWISKU MIEJSKIM”

                                                                                  zima tuż tuż…
 
 
Występy zespołów muzycznych i tanecznych, wyjątkowy pokaz Iluzjonisty, konkursy z nagrodami, słodkie niespodzianki i – obowiązkowo – Mikołaj na Lodowisku! To wszystko przygotowano specjalnie z myślą o najmłodszych! 
 
Już 10 grudnia w godzinach 16:00 – 18:00 na Lodowisku Miejskim w Gdańsku na wszystkie dzieci będzie czekał Mikołaj z workiem pełnym upominków oraz Maskotki – Zwierzaki, znane z Centrum Zabaw Loopy’s World, czyli Minny, Lizzy, Bobby, Spiky i Eddy. Dzieci, które zapragną zgłębić tajniki magii, będą mogły wziąć udział w specjalnym pokazie Iluzjonisty.

Przed publicznością wystąpią także tancerze z grupy Don Don oraz młodzieżowa grupa wokalno-taneczna z Domu Sztuki Gdańskiego Archipelagu Kultury. O oprawę muzyczną imprezy zadba profesjonalny DJ Fala Messenger.

Impreza połączona jest z akcją charytatywną: w tym roku w ramach Europejskiego Tygodnia Autyzmu zbierane będą materiały szkolne i edukacyjne (puzzle, gry planszowe itp.) dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym. Ci, którzy wesprą zbiórkę, będą mogli nieodpłatnie pojeździć przez godzinę na Lodowisku podczas trwania Imprezy. 

 
 
10 grudnia
Lodowisko Miejskie, Plac Zebrań Ludowych
Godziny: 16:00 – 18:00
WSTĘP WOLNY!
 
ORGANIZATORZY: Miasto Gdańsk, Gdański Archipelag Kultury – Scena Muzyczna, Gazeta Wyborcza Trójmiasto.
PARTNERZY: AMICA, LOOPY’S WORLD
PATRONAT MEDIALNY: Radio Gdańsk, trójmiasto.pl, Twoja Gazeta, MiastoDzieci.pl