KABARET SŁUCHAJCIE

 

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury
10 lutego 2013 roku, start godzina: 17.00
serdecznie zaprasza na pierwszy w tym roku spektakl z cyklu Kabaretowa Scena Muzyczna, podczas którego wystąpią: Jarosław Marek Sobański, Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka czyli - KABARET SŁUCHAJCIE.

 

 
Słuchajcie to zielonogórska grupa kabaretowa istniejąca od ponad 10 lat, której nazwa powstała dość przypadkowo i wiąże się z nią pewna anegdota. Otóż, kiedy młodzi twórcy w 1998 roku siedzieli     w pokoju akademickim i próbowali nadać kabaretowi nazwę, zupełnie im to nie szło. Zdecydowali, że poczekają aż ktoś wejdzie   i pierwsze wypowiedziane przez niego słowa będą właśnie tą nazwą. Po jakimś czasie wbiegła zaaferowana koleżanka i powiedziała „Słuchajcie!...” i tak już zostało. Dobrze, że nie powiedziała czegoś gorszego.
 
Humor Słuchajcie jest raczej sytuacyjny. Panowie potrafią umiejętnie budować napięcie. Ich skecze, to przeważnie przygody każdego z nas – everymana, na którego niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Przerażające? No właśnie, zwłaszcza, że inspirację czerpią wprost z życia. Program Kabaretu Słuchajcie konsekwentnie udowadnia tezę, że każda sytuacja, nawet w życiu najnudniejszego człowieka na świecie, może się ułożyć                  w naprawdę śmieszny i zaskakujący sposób. Ich znakiem firmowym jest szukanie komizmu w sytuacjach pozornie normalnych. Program ich występów jest dynamiczny więc uważajcie. Okazuje się, ze nie musi być o seksie, grubej teściowej i chudej sekretarce, żeby było śmiesznie.
 
Zdobyli większość najważniejszych nagród na najważniejszych festiwalach sztuki kabaretowej.
 

Zobacz zapowiedź !

 
 
Informacja o biletach:
Bilety do nabycia: w siedzibie Sceny Muzycznej GAK w godzinach od 9:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku i w dniu występu lub w kasach biletowych na Lodowisku Miejskim w Gdańsku na Placu Zebrań Ludowych w godzinach od 14.30 – 21.30, od wtorku do niedzieli.

Cena biletu: 25 zł w przedsprzedaży, 32 zł w dniu występu.