DZIECIĘCE WYŚCIGI ROWERKOWE W GDAŃSKU!!

Do wygrania mnóstwo ciekawych nagród DLA DZIECI!

Dzieci w wieku od 3 do 9 lat będą ścigać się na terenie Placu Zebrań Ludowych w niedzielę, 12 czerwca, w godzinach: 9.00-15.00.

 Impreza będzie miała charakter festynu rodzinnego. Do zabawy zapraszamy całe rodziny. Maluchom przyda się doping ze strony rodziców.

Chętnych do uczestnictwa w rowerowej rywalizacji prosimy o zgłoszenia telefoniczne na numer: 022 654 76 09 lub mailowo rowerki@mmtrojmiasto.pl. W Zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia. Można też będzie zapisać się na miejscu, w dniu imprezy.

 

Dzieci będą się ścigać w swoich kategoriach wiekowych. Muszą zjawić się na miejscu wyścigów ze swoimi rowerami. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę - niespodziankę.

 Przewidujemy liczne atrakcje dla dzieci, m.in. konkursy i zabawy, malowanie dziecięcych buziek. Będą też straż miejska, pokazy ratownictwa medycznego i strażacy z wozem bojowym.

 

 Organizatorzy:

MM Moje Miasto Trójmiasto: www.mmtrojmiasto.pl

 Współorganizatorzy:

Urząd Miasta Gdańska, Scena Muzyczna Gdańsk

Patronat:

Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz

 

PATRONI MEDIALNI:

Angorka, Miastodzieci.pl, Radio Gdańsk, mmtrojmiasto.pl, sieciaki.pl, fundacja dzieci  niczyje

 Partnerzy:

Główny partner Akcji - "Pożywna Kaszka z Mlekiem - Mleczny Start", Bank Ochrony Środowiska.

 Partnerzy:

D&K Centrum Kopiowania, Szkółka Gniewowo, stacje paliw BP; Terravita, ZTM Gdańsk, Salamandra www.naklejkisalamandra.pl; Muzeum Narodowe, Szkoła Tańca Da Soul Kids, FRECH, KUBUŚ Waterr, Centrum Zabaw Twórczych EDWARD, znak emotikon.