Bilety na MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 Dance Edition już w sprzedaży!

Warszawa, 8 marca 2011: Można już nabyć wejsciówki na trzecią edycję Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011. Taneczno-muzyczna impreza z udziałem znanych artystów i choreografów odbędzie się 5 oraz 6 sierpnia w Gdańsku.

 Do 1 lipca bilety na Festiwal MTV sprzedawane będą w specjalnych, promocyjnych cenach 15 (w dzień) oraz 25 (2 dni) PLN. Od 1 lipca cena ulegnie zmianie na 20 (1 dzień) oraz 35 (2 dni) PLN. Wejsciówki będą również w sprzedaży na miejscu imprezy w kasach biletowych. Dla zainteresowanych istnieje możliwość dokupienia biletów na warsztaty taneczne.

Już 1 kwietnia rusza sprzedaż biletów na warsztaty taneczne. Pasjonaci tanecznych gatunków będą mogli nabyć wejsciówki w specjalnej cenie 12 PLN za 60-minutowe zajęcia pod okiem czołowych choreografów z Polski i z zagranicy. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.

Bilety na Festiwal MTV można nabyć w sieciach Ticketpro na terenie całego kraju. Dodatkowo, istnieje opcja zakupu print-at-home, dzięki ktorej wystarczy wydrukować bilet w domu oraz stawić się z nim przy Placu Zebrań Ludowych.

 

Pierwsze gwiazdy Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę poznamy w drugiej połowie marca.

 

www.festiwal.mtv.pl