Festiwal 'MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 Dance Edition'

Trzecia edycja Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 Dance Edition już w sierpniu!

 

Warszawa, 2 marca 2011: Gdańska Scena Muzyczna oraz MTV Networks Polska ogłosiły datę trzeciej edycji Festiwalu MTV. Dwudniowa impreza o nazwie Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 Dance Edition odbędzie się w dniach 5 i 6 sierpnia 2011 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.

 

Cieszymy się, że w tym roku już po raz trzeci możemy zaprezentować fanom muzyki i tanecznych rytmów wydarzenie, jakim jest Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 Dance Edition. Już teraz możemy zdradzić, że formuła festiwalu zostanie wzbogacona o kolejne elementy, a zestaw artystów oraz choreografów będzie jeszcze bardziej atrakcyjny, niż w 2010 roku. Dzięki temu, Festiwal MTV ma szansę stać się jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych na mapie Polski” – mówi Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

 

Program Festiwalu MTV wypełnią - podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku - warsztaty i bitwy taneczne oraz występy znanych artystów z Polski i z zagranicy. Nowością będą  dodatkowe warsztaty tematyczne z innych nurtów tanecznych oraz turnieje beatboxu i graffiti jam. Dodatkowo, wschodzące zespoły hiphopowe otrzymają szansę zaprezentowania się szerokiej publiczności na jednej ze scen festiwalowych.

 

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 7 marca br. Będą one dostępne w sieci Ticketpro. Oficjalny serwis internetowy Festiwalu MTV znajduje się pod adresem www.festiwal.mtv.pl. Pierwsi choreografowie oraz artyści zostaną ogłoszeni w najbliższym czasie.

 

Festiwal MTV wesprze m.in. kampania promocyjna w stacjach z portfolio MTV Networks Polska. Dodatkowo planowana jest relacja z imprezy.

 

Oficjalny fan page festiwalu: www.facebook.com/festiwalmtv