BreakScena vol.2

Już 16 listopada 2013 roku w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury odbędzie się druga edycja zawodów breakdance - "BreakScena". Po sukcesie pierwszej edycji, Scena Muzyczna we współpracy z Pawłem Kamińskim (Bboy Pawlotti, "Haribo Crew") ponownie podejmie wyzwanie jakim jest wyłonienie najlepszych tancerzy breakdance w Polsce!

By wybrać tych najlepszych, niezbędne jest jednak profesjonalne jury. I o tym również pamiętamy. W tym roku w składzie sędziowskim zasiądzie znany tancerz wyróżniający się fenomenalnymi power moves - Bboy Beetle, reprezentant grupy Zames Crew z Kaliningradu oraz uczestnik największych zawodów breakdance "Red Bull BC One Russia". Oceniać będzie również Bboy Wicked reprezentant grupy Mad Skillz ze Szczecina oraz Bboy Fabian z grupy Breaknuts Łódź, który w ostatnim czasie szkolił swoje umiejętności w Stanach Zjednoczonych. Wybór sędziów, których zaprosiliśmy do udziału w zawodach nie jest oczywiście przypadkowy. Przede wszystkim oceniać będą tancerze mający na swoim koncie wiele sukcesów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Wsparciem muzycznym dla rywalizujących na parkiecie zawodników będzie oryginalny Dj Horba z Gdańska. O dobrą rozrywkę publiczności oraz zagrzewanie tancerzy do walki zadba Bboy Pawlotti. Warto dodać, że tancerze będą rywalizować o nagrodę główną w wysokości 1000 zł.

"BreakScena" to również okazja aby zaprezentować wszystkim tym którzy jeszcze nas nie znają miejsce, w którym od niedawna z powodzeniem działa i rozwija się grupa breakdance.

16 listopada 2013, sobota to idealna okazja aby poprzez wspólną zabawę poczuć wyjątkowość tańca breakdance z bliska obserwując poczynania tancerzy w walce o tytuł najlepszego!

INFORMACJE:

 

Kiedy:
Sobota, 16 listopada 2013 roku start godzina 16:00


Sędziowie:
BBOY WICKED ( MAD SKILLZ)
BBOY BEETLE ( ZAMES CREW)
BBOY FABIAN ( BREAKNUTS)

DJ:
DJ HORBA GDAŃSK

Nagrody:
I MIEJSCE - 1000 ZŁ + NAGRODY RZECZOWE
II MIEJSCE- NAGRODY RZECZOWE
III MIEJSCE - NAGRODY RZECZOWE

Konkurs na najlepszego BBOY'a / BGIRL
I MIEJSCE - 100 ZŁ + NAGRODY RZECZOWE


Miejsce:
Budynek Scena Muzyczna GAK, ul. Powstańców Warszawskich 25

Wstęp:
5 zł dla widzów

10 zł startowe dla zawodników


Bilety:
Bilety do nabycia: w siedzibie Sceny Muzycznej GAK w godzinach od 9:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku i w dniu imprezy.
Bilety można również nabyć przez internet za pośrednictwem serwisu Bilety24.pl

Dojazd:
Przystanek autobusowy Płowce. Możecie dojechać z Wrzeszcza autobusem nr 115, z Oruni i Dworca Głównego autobusem nr 210 .

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w imprezie prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy:

REGULAMIN IMPREZY BREAKSCENA VOL.2

FORMULARZ DLA OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

FORMULARZE KONKURS FOTO DLA OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Organizatorem wydarzenia jest:
Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury
www.scenamuzyczna.pl