Gdańsk Toczy Bekę

Pierwsza, ubiegłoroczna edycja plenerowego kabaretonu "Gdańsk toczy Bekę" przyciągnęła na Plac Zebrań Ludowych tłumy widzów. Na występach takich gwiazd polskiej sceny kabaretowej jak Paranienormalni, LIMO, Kabaret Skeczów Męczących czy Formacja Chatelet bawiło się blisko 4 tysiące osób.

Nie inaczej będzie tym roku. Już dzisiaj wiadomo, że podczas drugiej edycji "Gdańsk toczy Bekę" z nowymi skeczami wystąpią: nasz trójmiejski kabaretowy produkt eksportowy, czyli LIMO oraz Kabaret Smile, Ani Mru Mru, Łowcy.B i niezrównany prowadzący Piotr Bałtroczyk.

 


 


- Organizując pierwszą edycję Gdańsk Toczy Bekę utwierdziliśmy się tylko w przekonaniu, że mieszkańcy Trójmiasta, tak jak wszyscy Polacy, kochają kabarety. Liczba widzów przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. To mobilizuje nas do dalszego działania i udoskonalania naszej imprezy - przyznają organizatorzy. - Chcemy, żeby tegoroczna edycja była jeszcze lepiej zorganizowana i jeszcze ciekawsza, dlatego wprowadzamy kilka udogodnień. Będzie więcej stanowisk do zakładania opasek, sprawniejsza kontrola przy wejściu na imprezę. Przygotowujemy zdecydowanie większą ilość stoisk gastronomicznych z bardziej urozmaiconą ofertą. Do tego zamierzamy zmienić ustawienie sceny i  rozkład krzesełek oraz ulokowanie strefy gastronomicznej. To wszystko podniesie komfort zarówno oglądania występów, jak i poruszania się po terenie imprezy

Ambicją organizatorów jest stworzenie cyklicznej imprezy kabaretowej pod gołym niebem, których zdecydowanie brakuje w Trójmieście, a które cieszą się niezwykłą popularnością w innych miastach. Za wzór może tu posłużyć Mrągowska Noc Kabaretowa.

W programie wieczoru, oprócz występów kabaretowych, liczne konkursy z nagrodami!

Bilety w cenie od 50 zł do nabycia na www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl