HALLOWEEN NA LODOWISKU

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury sezon łyżwiarski 2014/2015 na Lodowisku Miejskim zainauguruje wspólną zabawą podczas imprezy Halloween na lodowisku, która odbędzie się 31 października 2014 roku o godzinie 19.00.


W programie tego wyjątkowo koszmarnego i mrocznego wieczoru pokaz specjalny zawodników klubu sportowego SKF Iceskater - aktualnych Mistrzów Polski w konkurencji łyżwiarstwa synchronicznego w pokazie grupowym oraz gościnnie występ trenerki SKF Iceskater - Natalii Sienkiewicz wraz z jej obecnym partnerem z Anglii Adamem Jukes, malowanie twarzy przez profesjonale wizażystki oraz konkurs z nagrodami na najlepsze przebranie!                          
O oprawę muzyczną zadba wyjątkowo przerażający tego wieczoru, znany trójmiejski Dj Fala Messenger!
Nie zabraknie również stylowych dekoracji i efektownej świetlnej aranżacji obiektu czyli mappingu na czaszy lodowiska.


Obowiązują oczywiście stroje wieczorowe halloween!

 

fot. Alessandro Scalia


DJ Fala Messenger - Marcin Oroń dj, selektor, prezenter, organizator wydarzeń. Prowadzi warsztaty DJ'ingu oraz skrecz sesje w Scenie Muzycznej Gdańsk. Kocha taniec, dlatego grał m.in. na takich contestach jak: Dancehall Challenge 1 i 2, Dancehall Sesja, To The World!, Pull Up!, Unity Cypher. Oprócz tego odbył minitrasę po Polsce z Tomb Crew (UK) i Mentalcutem (Poznań), organizował after party po wernisażu Chosen/Wybrańcy (koncert Crystal Plumage (DE), Procesor Plus i Wiktor Skok).

SKF Iceskater klub jazdy synchronicznej oraz szkółka łyżwiarstwa figurowego założone przez Agnieszkę Filipowicz. Klub zrzesza 70 członków w tym 5 drużyn synchronicznych. Dwie z nich są obecnymi Mistrzami Polski w kategorii Juvenile i Novice.


Szkółka Iceskater prowadzi zajęcia z nauki jazdy figurowej, odbywają się na Lodowisku Miejskim w Gdańsku (Plac Zebrań Ludowych), w grupach zróżnicowanych zarówno pod względem wieku jak i zaawansowania. Więcej szczegółów na www.iceskater.pl

Natalia Sinkiewicz i Adam Jukes para adagio obecnie występująca w rewiach na arenach całego świata. Natalia Sienkiewicz jest również trenerką szkoły Iceskater.

REGULAMIN IMPREZY HALLOWEEN NA LODOWISKU

REGULAMIN KONKURSU NA NAJBARDZIEJ STYLOWE PRZEBRANIE HALLOWEEN

ZAŁĄCZNIK NR 1 DOTYCZĄCY OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

ZALĄCZNIK NR 2 DOTYCZĄCY OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA