ULICZNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na drugą edycję Ulicznej Przedsiębiorczości, w ramach której nauczymy się pozytywnego myślenia i zmotywujemy do działania. Spotkamy się w sobotę 28 lutego 2015 roku  w godz. 9-18 w budynku Sceny Muzycznej, przy ul. Powstańców Warszawskich 25, aby porozmawiać, posłuchać i zmotywować się do pozytywnego działania!

Uliczna Przedsiębiorczość to druga edycja prospołecznego projektu w rytmie Hiphopu!
Głównym jej celem jest pokazanie przedsiębiorczej strony osób i organizacji związanych z kulturą uliczną. Jest ona skierowana głównie do młodych osób, aby uwierzyły w siebie i swoje marzenia dotyczące przyszłości.Formą projektu jest jednodniowa konferencja zakończona jamem tanecznym. Podczas części biznesowej podzielonej na trzy bloki tematyczne będą miały miejsce prelekcje raperów, DJ-i, bądź aktywistów kulturowych oraz odbędzie się panel dyskusyjny. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać motywujących historii, rad starszych kolegów oraz rozwiać swoje wątpliwości pytaniami do nich. 

Projekt jest realizowany w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii dzięki zespołowi, składającego się z 5 wybitnych uczniów, z 4 różnych szkół, z 3 miast, z dwóch grup wiekowych pod jednym hasłem "One Love, W składzie: Anna Kunkel, Joanna Lis, Kamil Podgórski, Piotr Brodzki i Mikołaj Bujak. Właścicielem projektu jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto.

Pierwszym prelegentem, którego zaprosiliśmy do Was jest Daniel DeNy Nowak z Architekts Family - ARTS FAM! 
Tancerz, aktor, instruktor, choreograf. W środowisku bardziej znany jako DeNy lub Misiu Kolorowy. Były student aktorstwa, neofilologii angielskiej i psychologii społecznej. Ma szeroką paletę zainteresowań, ale do przodujących zalicza psychologię (zwłaszcza poznawczą i motywacji), akrobatykę, kulturę plemienną (animizm), metafizyką, i wiarą oraz różne formy tańca i szeroko pojętą sztukę. Współpracował z różnymi markami takimi jak: Social Animalz, Rydel House, Stoprocent/Endorfina, Starter, Diamante Wear, Cheap Monday, JumpCity, BLK Black Water, Mercedes-Benz i inne.

DeNego znacie z jego regularnych zajęć w Scenie Muzycznej Gdańsk. Zapisy na Uliczną Przedsiębiorczość są bezpłatne i ruszają już w czwartek.