MEDSTI

Niebanalne kompozycje, wyjątkowe aranżacje oraz wysoki poziom wykonawczy.

Bezkompromisowy projekt muzyczny kreujący swój własny, oryginalny styl, do udziału w którym zostali zaproszeni trójmiejscy wokaliści i instrumentaliści. W efekcie, 9 maja 2015 roku podczas koncertu w Teatrze Szekspirowskim, na scenie wystąpi 24 znakomitych muzyków. 

MedSti jest wyjątkowo oryginalnym projektem muzycznym, o którym można śmiało powiedzieć, iż kreuje własny, indywidualny styl. To jedyna grupa, w której instrumenty smyczkowe stanowią zarówno podstawę brzmienia jak i główny człon muzyczny, które nie są przykrywane przez współczesne instrumenty. Fortepian i waltornia - wykorzystane w tym zestawie - uzupełniają brzmienie dodając mu pikanterii.

Aby powstało to bardzo oryginalne a przy tym niezwykle dynamiczne dzieło całość została połączona z progresywną perkusją i towarzyszeniem sześciu wokalistów, których głosy tworzą szeroką paletę barw, od czystego rejestru głowowego po rockowe wokale. 


 
Instrumentaliści biorący udział w projekcie MedSti to zawodowi, w pełni wykształceni muzycy występujący w znanych gdańskich orkiestrach. Większość z nich związana jest na co dzień z Zespołem Muzyki Cappella Gedanensis. Podczas koncertu wystąpią również muzycy z Polskiej Filharmonii Bałtyckiej oraz Opery Bałtyckiej.

Wokaliści natomiast to artyści, którzy swoje doświadczenie zdobywali w zespołach rockowych i metalowych takich jak Stigma, Arshenic, Unhumaned. Niektórzy spośród nich są członkami Chóru Akademii Medycznej w Gdańsku. 

Organizatorem koncertu, producentem i wydawcą płyty „To, co Ciebie ogranicza…, To drugi człowiek”,  jest firma MedSti wypuszczająca w świat w pełni profesjonalną muzykę.

W projekcie MedSti nie ma miejsca na kompromisy, tu liczy się MUZYKA.


Szczegółowe informacje na: www.MedSti.pl


Bilety w cenie 50/65/80 zł dostępne w sprzedaży na www.bilety.teatrszekspirowski.pl

Wśród publiczności rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez partnera projektu MERA SPA HOTEL.

Dzień koncertu to również premiera wydawnicza płyty MedSti, której realizacja trwała 5 lat.