WHEN YOU BELIEVE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejną odsłonę wieczornych koncertów muzycznych. Już 18 września o godz. 20 "Dwie Diwy" zaprowadzą nas do świata, w którym będzie królować muzyka!

Koncert muzyczny pod tytułem „When You Believe”, to spotkanie z dwiema wokalistkami Agnieszką Przekupień i Agatą Walczak – dyplomatkami Akademii Muzycznej w Gdańsku o specjalności musical, których łączy podobna wrażliwość. W programie będzie można usłyszeć utwory z repertuaru takich gwiazd, jak: Aretha Franklin, Whitney Houston, czy Michael Jackson. Przy fortepianie zasiądzie wybitny akompaniator Ignacy Jan Wiśniewski. 

To spotkanie muzyczne jest kompilacją inspiracji, zabawy, miłości oraz wiary w to, że wszystko jest możliwe – trzeba tylko chcieć i walczyć o swoje marzenia! Jednym z nich było stworzenie tego projektu, który z marzeń przerodził się w rzeczywistość. 


Bilety w cenie 7 zł w przedsprzedaży i 10 zł w dniu koncertu dostępne są w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.