FESTIWAL KOLORÓW

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wielkie widowisko Festiwalu Kolorów Gdańsk, które odbędzie się 22 sierpnia o godz. 15 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. 

Niespełna trzysta tysięcy osób zadeklarowało w tym roku udział w Festiwalu Kolorów. To trzy razy więcej niż rok temu i dziesięć razy więcej niż w 2013 roku. Kolorowe szaleństwo nabiera rozpędu i wyciąga z domu zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. 

Punktem kulminacyjnym imprezy jest jednoczesny wyrzut w powietrze kolorów holi. 

W momencie wyrzutu nad kilkutysięcznym tłumem tworzy się barwna chmura, która po chwili opada kolorując uczestników od stóp do głów. Ze sceny zaczyna grać radosna muzyka i wszyscy rzucają się w wir zabawy. Nad imprezą latają drony wyposażone w kamery, uczestnicy trzymają mini kamerki na wysięgnikach, fotografowie i operatorzy dwoją się i troją, aby uzyskać najlepsze ujęcia. W czasie festiwalu używane są wyłącznie sprawdzone kolory holi, wykonane na bazie naturalnych składników. Dzięki temu możliwe jest pełne bezpieczeństwo uczestników.

Free hugs, bańki mydlane, malowanie buziek to tylko niektóre atrakcje, które są przewidziane przez organizatorów. Na spragnionych i głodnych będą czekać smakołyki w strefie gastronomicznej. Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdzie się także wiele innych niespodzianek. Żółte okularki od Lipton Ice Tea przez które świat wydaje się bardziej różowy? Nie zabraknie ich w Trójmieście! Darmowa pula Kolorów Holi? Będzie! Kolorowe i pełne wdzięku zegarki Ice-Watch rozdawane przez Ice-Mana? Tak! Gadżety od pięknych dziewczyn z Lavish? Jasne! Laboratorium kosmetyków Naturalnych Farmona z marką Tutti Frutti porwie uczestników w wir festiwalowego, kolorowego szaleństwa w fotobudce z wyrzutnią kolorów, a od hostess będzie można dostać dwa owocowe olejki do kąpieli o zapachu kiwi i karamboli oraz soczystej jeżyny i słodkiej maliny. 

I prawdziwa wisienka na torcie: na festiwalowej scenie wystąpią Marika i Mesajah! 

A ponadto: Czarne Kwiaty, DJ Late at night, DJ DAN i Zumba prowadzona przez Alę Maciulewicz.

Udział w Festiwalu Kolorów to gwarancja świetnej zabawy! Widok kolorowych i uśmiechniętych ludzi, muzyka, nowe przyjaźnie to zupełnie jak letnia, barwna terapia. 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Szczegółowy harmonogram Festiwalu Kolorów w Gdańsku dostępny jest na stronie internetowej www.festiwalkolorow.pl oraz na Facebook'u funpage Festiwal Kolorów.