KONCERT BLUES'OWO - ROCKOWY - ROB TOGNONI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na bleus’owo - rockowy koncert światowej sławy australijskiego gitarzysty Roba Tognoni. Koncert odbędzie się 27 września 2015 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk.

Rob Tognoni, to gitarzysta, wokalista, wirtuoz gitary. Urodził się na Tasmanii w r. 1960, gdzie zaczynał swoją muzyczną karierę. Od początku lat 80-tych koncertuje regularnie w Europie, Australii, Stanach Zjednoczonych, Azji oraz Ameryce Południowej. Konsekwentnie i bezkompromisowo realizuje swoją własną wizję muzyki, bluesa i gitarowego grania. Sam określa swój styl jako power blues-rock. Krytycy na całym świecie są zgodni: Rob Tognoni to jeden z najoryginalniejszych artystów na blues-rockowej scenie. Jego płyta nagrana wspólnie z Dave Hole' w 1994 r. była pierwszą w jego dorobku, która uzyskała status złotej!!! Tognoni nagrał kilkanaście płyt autorskich, regularnie występuje na większości najbardziej prestiżowych festiwalach bluesowych na świecie, każdego roku koncertuje w większości krajów Starego Kontynentu, jest laureatem wielu nagród muzycznych. Udziela się jako muzyk sesyjny. Podczas polskiej trasy koncertowej z Robem Tognoni wystąpią cenieni polscy muzycy:

Łukasz Gorczyca - bass 

Tomek Dominik - perkusja

Bilety normalne w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu imprezy można nabyć za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl oraz bezpośrednio w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

INFORMACJA O ZNIŻKACH NA BILETY