OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ DJEMBE

Scena Muzyczna GAK włącza się ze swoim projektem AFRO STAGE WORKSHOPS do akcji "Ogólnopolskie dni DJEMBE". W dniach: 23/24/25 października w całym kraju zabrzmią afrykańskie rytmy!

Trzy wyjątkowe dni, w trakcie których wszyscy zainteresowani kulturą Afryki Zachodniej zyskają niebywałą okazję poznania czym jest, skąd pochodzi i dlaczego akurat djembe. Będzie możliwość spróbowania swoich sił w starciu z bębnami solowymi i basowymi grając akompaniamenty i niespotykane aranżacje rytmów, każdy zainteresowany przekona się na własnej skórze na czym polega potęga grania "razem w harmonii".

A to wszystko całkowicie za FREE !!!

Energia i radość płynąca z nieskrępowanych ruchów tańczonych w takt transowej muzyki bębnów Afrykańskich sprawiła, że taniec ten i rytmy do niego grane stają się coraz popularniejsze w Europie jak i na całym świecie. Od kilkunastu lat tańczą go nie tylko rdzenni mieszkańcy Afryki, ale także tancerze i choreografowie chcący dotrzeć do źródeł tańca. Naszym celem jest cykliczne organizowanie warsztatów AFRO STAGE WORKSHOPS w Scenie Muzycznej GAK.

Fun page Ogólnopolskich dni DJEMBE 

https://www.facebook.com/events/1658306541093508/