HALLOWEEN NA LODOWISKU

Mroczna tafla lodu, grobowa muzyka, upiorna obsługa, straszydła na łyżwach.... Czyli - Scena Muzyczna zaprasza na imprezę Halloween na Lodowisku!

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zainauguruje sezon łyżwiarski 2015/2016 na Lodowisku Miejskim wspólną zabawą podczas imprezy Halloween, która odbędzie się 31 października 2015 roku o godzinie 19:00

W programie tego wyjątkowo upiornego i mrocznego wieczoru między innymi pokaz specjalny zawodników klubu sportowego SKF Iceskater - aktualnych Mistrzów Polski w konkurencji łyżwiarstwa synchronicznego w pokazie grupowym, malowanie twarzy przez profesjonale wizażystki oraz konkursy z nagrodami, m.in. na najlepsze przebranie! O oprawę muzyczną zadba wyjątkowo przerażający tego wieczoru, znany trójmiejski Dj Fala! Nie zabraknie również stylowych dekoracji i efektownej świetlnej aranżacji obiektu na czaszy lodowiska.

Jak każdy wie, najlepszą ozdobą każdego upiornego wnętrza jest drążona podświetlana dynia.

Robienie z dyni śmiesznych, a zarazem przerażających potworów jest niesamowitą zabawą dla dzieci jak i dla dorosłych, dlatego chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w naszym upiornym konkursie.

Przygotuj własnoręcznie halloweenową dynię, podpisz ją i dostarcz na Lodowisko Miejskie 31.10.2015 r. , między godziną 19:00, a 20:00. Zdjęcia Waszych prac zostaną umieszczone na naszym facebookowym fanpage'u, a trzy najlepsze otrzymają nagrody niespodzianki.

Oczywiście zgodnie z tradycją podtrzymujemy również ideę konkursu na najlepsze Halloweenowe przebranie. Trzy najmroczniejsze i najbardziej pomysłowe straszydła również otrzymają nagrody.

 

W trakcie zabawy planujemy również zaskoczyć Was innymi konkursami, w których nagrody będą dość cenne - bądźcie czujni! Oczywiście nie może Was tam zabraknąć.

Na imprezie obowiązują stroje wieczorowe i typowe przebrania halloween’owe.

Wstęp Wolny!!!