ŻYCZĘ CI...

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury w ramach Teatralnej Sceny Muzycznej zaprasza na spektakl „Życzę Ci”. Już 19 grudnia o godz. 19 przekonacie się, że nasze życie zależy w głównej mierze od nas samych.

"Nie pytaj, czego świat potrzebuje. Pytaj co czyni Cię pełnym życia i rób to. Ponieważ tym, czego świat potrzebuje są ludzie pełni życia." (H. Thurman)

Ile razy usłyszałeś, że się nie nadajesz? Nie wpisujesz się w kanon? Wszystko jest z Tobą w porządku, masz odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, ale po prostu "nie pasujesz tutaj".

Zauważ... życie masz tylko jedno. Gdzie miejsce na przekraczanie granic, własnych barier, właśnie podczas których następuje nasz największy rozwój? Zrób to dla siebie, nie dla innych. Pamiętaj, Twoje życie w dużej mierze zależy od Ciebie...

"Życzę Ci" to spektakl, który powstał z inicjatywy młodych ludzi. Opowiadają, przeżywają i dzielą się tym, co maja do dania, bo dawać trzeba. Usłyszycie znane utwory w zupełnie nowych odsłonach. Poznacie bohaterów, których na co dzień mijacie na ulicy.

Jest wiele prawdy w stwierdzeniu, ze życie pisze scenariusz.

Usłysz, zobacz, poczuj.

Życzę Ci właśnie tego..

Obsada spektaklu:

ANASTAZJA SIMIŃSKA - ROKSANA (ROXY)

Wokalistka, aktorka, absolwentka specjalności musical Akademii Muzycznej w Gdańsku, współpracuje z Teatrem Komedia w Warszawie (musical Zorro), aktorka Gliwickiego Teatru Muzycznego (Wednesday Addams - musical Rodzina Addamsów), aktorka Mazowieckiego Teatru Muzycznego (Carmen Diaz - musical FAME)

JAKUB DYCZKOWSKI - Mariusz a może Mario? 

Trener personalny, instruktor pływania i aquacross, specjalista odnowy psychosomatycznej, dyplomowany masażysta-szkoleniowiec, absolwent kierunku Turystyka i Rekreacja oraz krakowskiego AWF.

JUSTYNA CICHOMSKA - Kicia

Tancerka, wokalistka, aktorka, absolwentka specjalności musical Akadami Muzycznej w Gdańsku, współpracuje z Teatrem Komedia w Warszawie (musical Zorro), aktorka Mazowieckiego Teatru Muzycznego (musical FAME). Brała udział w musicalu Aladyn Jr w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie.

AGNIESZKA TYLUTKI - TINA 

Aktorka, wokalistka, studentka dyplomowego roku specjalności musical Akademii Muzycznej w Gdańsku, aktorka Mazowieckiego Teatru Muzycznego (musical FAME).

KAROL DROZD – Antoni

Tancerz, aktor, wokalista, student dyplomowego roku specjalności musical Akademii Muzycznej w Gdańsku, aktor Nowego Teatru w Słupsku (musical Love Story) oraz Mazowieckiego Teatru Muzycznego (Nick Piazza - musical FAME).

TOMASZ KUDŁACZ – Leon (Leo)

Tancerz, student pedagogiki społeczno-wychowawczej na Uniwersytecie Warszawskim, występował na deskach teatrów: Rampa, Syrena, Capitol i Palladium w Warszawie, zwycięzca Hard Ass Contest 2015 na Warsaw Kuduromania Festival, choreograf w filmie „Tam, gdzie świeci słońce” (reż. P. Balicki)

ARIEL SUCHOWIECKI – Hopin

Pianista, kompozytor, aranżer. Student gdańskiej Akademii Muzycznej na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Odbywał praktyki pianistyczne we włoskim konserwatorium G. F. Ghedini w Cuneo. Akompaniator na wielu festiwalach wokalnych.

AGATA WALCZAK – Myszka

Aktorka, wokalistka, pedagog, absolwentka specjalności musical Akademii Muzycznej w Gdańsku, zagrała u boku Agaty Kuleszy w filmie „Tam, gdzie świeci słońce” (reż. P. Balicki), aktorka Mazowieckiego Teatru Muzycznego (Miss Sherman - musical FAME). Scenarzystka i reżyser ŻYCZĘ CI...

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu koncertu dostępne są w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku oraz za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl.

INFORMACJA O ZNIŻKACH NA BILETY