WALENTYNKI W STYLU DISCO DANCE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza 14 lutego 2016 roku na wyjątkową imprezę utrzymaną w klimacie disco - Walentynki w stylu Disco Dance na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Ślizgawki rozpoczynamy o godz. 19.00 i 20.30. 

Walentynki w stylu Disco Dance na Lodowisku Miejskim, to impreza realizowana we współpracy z Radiem Plus, której motywem przewodnim - oprócz celebracji popularnego przypadającego na dzień 14 lutego święta zakochanych - będzie klimat i muzyka disco dance. A co dokładnie puści Dj? – przekonacie się na miejscu!

Tego wieczoru Lodowisko zyska również efektowną świetlną aranżację obiektu oraz stylowe dekoracje. Z myślą o wszystkich zakochanych, którzy tego wieczoru klasyczny parkiet postanowią zastąpić taflą lodowiska, przewidujemy konkursy niespodzianki, w których będzie można wygrać, m.in. pobyt w Hotelu, kolację dla Dwojga czy bilety do kina. W trakcie zabawy planowany jest również słodki poczęstunek oraz kwiaty dla wszystkich Pań!

Wszystkich zakochanych poszukujących niebagatelnego pomysłu na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru serdecznie zapraszamy!

Bilet wstępu na lodowiskowe Walentynki, to tylko 6zł.