AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na warsztaty Afro Dance z muzyką na żywo. Dwie godziny niesamowitych warsztatów, świetnej zabawy, nauki i niezapomnianych wrażeń już 27 lutego w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

Warsztaty dynamicznego AFRO DANCE poprowadzi dla nas Kasia Makowiecka. 

Kilka słów od Kasiu: Od 7 roku życia trenuję taniec współczesny, potem pojawiła się fascynacja żywiołowym tańcem afrykańskim. Nie porzucając tańca zaczęłam praktykować jogę; z początku według metody Iyengara, później zgłębiałam tajniki anatomii pod okiem nauczycieli ­fizjoterapeutów.
http://www.kasiamakowiecka.pl/

O żywiołowy akompaniament na bębnach zadba dla nas Marek Malinowski z zespołu Cocodjembe!
Wszyscy muzycy związani są mocno z Trójmiastem, tu mieszkają, spotykają się oraz grają. W swojej muzyce starają się połączyć Afrykańską tradycję ze słowiańskim temperamentem. Tradycyjne instrumentarium Afryki Zachodniej i rytmy z tamtych rejonów połączone z energetyczną aranżacja nie pozwalają ludziom ustać w miejscu.
https://www.facebook.com/Cocodjembe/?fref=tsOpłata za warsztaty wynosi 25 zł (nie wymagamy wcześniejszych zapisów). Startujemy o 12.30!

Opłaty należy dokonać przed warsztatami w kasie mieszczącej się w budynku Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury.

 

Widzimy się!
Będzie dziko :)