TECHNIKALIA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Politechniką Gdańską zaprasza na Technikalia, czyli Juwenalia Politechniki Gdańskiej, gdzie główny koncert odbędzie się 13 maja na Placu Zebrań Ludowych. 

Technikalia, czyli Juwenalia Politechniki Gdańskiej to tydzień wydarzeń zorganizowanych przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej. W tym czasie studenci  będą mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach organizowanych na terenie Kampusu oraz uczestniczyć w rejsach, rajdach i piknikach organizowanych poza nim przez Wydziałowe Rady Studentów. Całość zostanie zakończona w piątek, 13 maja na terenie Placu Zebrań Ludowych, gdzie odbędzie się Koncert Główny, na którym wystąpią jedne z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów: Jelonek, Łąki Łan, Happysad oraz T.Love. 

Podobnie, jak w roku ubiegłym Samorząd Studentów zadbał, aby na koncercie każdy student znalazł coś dla siebie. Osoby lubiące mocne brzmienia z pewnością nie odmówią sobie obecności w momencie, gdy na scenie pojawi się Jelonek, na którego koncercie będzie można usłyszeć w zdecydowanej większości muzykę instrumentalną z przewodnią rolą skrzypiec oraz instrumentów smyczkowych w rockowo metalowym towarzystwie gitar i perkusji.

Osoby lubiące niesamowicie energetyczne koncerty powinni pojawić się na występie Łąki Łan, którzy nie mają sobie równych w tworzeniu niezapomnianego widowiska okraszonego w kostiumy i performance sceniczny.

Na juwenaliową scenę do Gdańska powróci również grupa Happysad. Zespół ma na swoim koncie około tysiąca koncertów w całym kraju, 5 złotych płyt i dwie platynowe oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. 

Koncert zamknie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów – T.Love. W swojej ponad trzydziestoletniej historii wydali wiele utworów, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki. Ze sceny będzie można usłyszeć największe przeboje, takie jak „I love you”, „stokrotka” czy „Warszawa”.

Ceny biletów:

-studencki 5zł (do 28 kwietnia), 10zł (do 13 maja), 15zł (przed wejściem)

-normalny 20zł (do 28 kwietnia), 25zł (do 13 maja), 30zł (przed wejściem)

Wejście na teren imprezy jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny na stronie www.technikalia.gda.pl 

Punkty sprzedaży:

- budynek Bratniak, pokój 211 (pn-pt, 10:00-15:00)

- budynek Bratniak - biuro SSPG, pokój 216 (pn-pt, 15:00-20:00)

- salony sieci Empik*

- sprzedaż internetowa: eventim.pl*

*bilety sprzedawane w systemie eventim są droższe o 10%