FREE DANCE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Free Dance, czyli dzikie tańce do rytmów granych na żywo. Już 17 czerwca o godz. 20.00 odkryjemy Wasz potencjał taneczny.

Free Dance, to spotkania taneczno-muzyczne charakteryzujące się swobodą formy i wyrazu. Celem imprezy jest rozbudzenie i odkrycie w uczestnikach potencjału tanecznego i autentycznego ruchu. Stawiamy na naturalną ekspresję i wierzymy, że każdy potrafi tańczyć a my stwarzamy taką przestrzeń, w której każdy może to zrobić.

Regularne tańczenie wpływa na całe nasze ciało i umysł, pomaga wyrazić emocje, zrelaksować się, poprawić kondycję samopoczucie, pewność siebie a przede wszystkim jest świetną zabawą. W trakcie spotkania będzie czas na rozgrzewkę, zadbanie o ciało, dziki taniec oraz relaksację a wszystko do akompaniamentu żywych instrumentów.

Impreza jest przeznaczona dla wszystkich! Bez wyjątków! Od 0 do 100 lat! 

Każdy z nas potrzebuje tańca!

Zagrają:

Marta Cichocka -> entuzjastka pracy z ciałem, masażystka Lomi Lomi nui, dyplomowana instruktorka Jogi Yin, pasjonatka bębnów i instrumentów etnicznych oraz tańca afrykańskiego, członkini zespołu Nandaloo. Na co dzień trenuje też Acro Jogę. 

Maria Graczyk -> dyplomowany psycholog, trenerka rozwoju osobistego, miłośniczka naturalnych brzmień bębnów i instrumentów etnicznych oraz tańca afrykańskiego, członkini zespołu Cocodjembe oraz Nandaloo, założycielka Fundacji InspirJA. Na codzień jest Mamą i pracownikiem Szkoły Demokratycznej.

Marek Ajss Malinowski ->multinstrumentalista, członek zespołu Cocodjembe, Nandaloo oraz Kompanija Reggae Sound, instruktor warsztatów bębniarskich, akompaniował wielu tancerzom, uśmiech to jego drugie imię. W swojej pracy, czyli naszej życiowej pasji, kierujemy się tylko jedną zasadą. Robimy tylko to co jest z nami zgodne. 

Liczba miejsc ograniczona, tak żeby każdy miał przestrzeń do swobodnego tańca.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu imprezy dostępne są w placówce Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 oraz za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl.