FESTIWAL KOLORÓW

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Festiwal Kolorów, który odbędzie się 9 lipca na Placu Zebrań Ludowych już od godz. 16.00! 

Festiwal Kolorów to darmowa impreza, otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. W tym roku Festiwal wyruszył w trasę już po raz czwarty, a z roku na rok harmonogram powiększa się o dodatkowe miasta oraz atrakcje czekające na uczestników. Celem Festiwalu jest niezapomniana zabawa w sercu wyrzutów kolorów Holi, które będzie można nabyć na miejscu lub wygrać w konkursach. Dodatkowo na miejscu Lipton IceTea orzeźwi nas swoimi napojami, będziecie mogli skorzystać z fotobudki, zrobić sobie zdjęcie na profesjonalnej ściance do zdjęć Ice Watch, gdzie będzie można wygrać zegarek.

Festiwal Kolorów to znany i lubiany event odbywający się w największych miastach Polski. Wydarzenia zrzeszają młodzież oraz starszych uczestników z wielu regionów,zapewniając wszystkim dużą dawkę pozytywnej energii, dobrą muzykę, pyszne jedzenie, a przede wszystkim świetną zabawą wśród kolorowej chmury kolorów Holi. 

Wspaniałą atmosferę zapewnią występy zarówno znanych artystów, jak i lokalnych muzyków. Na Festiwalu Kolorów w Gdańsku pojawią się m.in. Czarne Kwiaty & Dawid Pohnke, Junior Stress, DJ DAN, DJ LAT, FAFAQ. Nie zabraknie stref sponsorów takich jak:

• Lipton Ice Tea, który orzeźwi nas swoimi napojami w gorące, letnie dni;

• Tutti Frutti, dzięki któremu wraz z przyjaciółmi będzie można uwiecznić piękne chwile w fotobudce;

• Maoam, gdzie na uczestników będą czekały różne atrakcje i słodkości do wygrania;

• Ice Watch, gdzie na przygotowanej ściance będzie można sobie zrobić zdjęcia z ciekawymi gadżetami.

 

Na smakoszy w miasteczku gastronomicznym będzie czekał szeroki wybór foodtrucków, które przyjadą z wielu zakątków Polski, aby zaprezentować swoją kuchnię.

Czekamy na Was 9 lipca na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku, w godzinach od 16:00 do 22:00!

Pozytywne nastawienie do życia i jeszcze więcej czasu z przyjaciółmi – oto tegoroczna misja Festiwalu Kolorów!