GDAŃSK BEATBOX DAY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na nowy cykl imprez GDAŃSK BEATBOX DAY, którego inauguracja odbędzie się już 1 października w Scenie Muzycznej. Rytmy, dźwięki , scratche, masa ciekawych informacji i inspirujących spotkań! 

GDAŃSK BEATBOX DAY,  to impreza podczas której odbędą się: prelekcje i warsztaty beatboxowe, kurs nagrywania oraz miksowania beatboxu w DAW (digital audio workstation), panel dyskusyjny oraz showcase’y znanych i cenionych beatboxerów. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie BLADY KRIS  - obecnie najprężniej działająca persona w środowisku BEATBOX!  Blady Kris jest swoistym mentorem, koncertuje po całym świecie oraz, jako nieliczny w Polsce beatboxer, posiada własną płytę pt. „Beatbox Rocker” (2014, Aloha Entertainment). Jest również zwycięzcą pierwszych Mistrzostw Polski WBW Beatbox Battle. W 2008 został finalistą programu „Mam talent”, w 2011 roku wraz z formacją Bruk Braders zajął 3 miejsce w Must Be the Music. Tylko muzyka. 

Imprezę poprowadzi dla Was QUANTI - zwycięzca Bitwy o Bekstejdż 2014 w Łodzi, wicemistrz Bruk Beatbox Battle 2012 oraz finalista wielu bitew. Beatboxem zajmuje się od ponad 10 lat a od wielu lat prowadzi zajęcia z BEATBOX’u w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Program imprezy

17:00 Start Imprezy 

17:20 Przywitanie uczestników oraz 5 minutowy showcase w wykonaniu Quanti’ego

17:40 Przywitanie z Bladym Krisem

17:50 -  18:15 Prelekcja Bladego Krisa na temat Beatboxu 

18:30 - 19:30  Warsztaty beatbox z Bladym Krisem

19:30 - 20:30  Kurs nagrywania oraz miksowania beatboxu w DAW (digital audio workstation)

20:45 Showcase Bladego Krisa

21:15 Beatbox Freestyle Jam- We are one team

22:00 Oficjalne zakończenie imprezy

Szykujcie krtanie i gardła – będzie się działo!

Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu imprezy dostępne są w placówce Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 oraz za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl. 

BILET OBEJMUJE WSZYSTKIE AKTYWNOŚCI ODBYWAJĄCE SIĘ W RAMACH IMPREZY.

INFORMACJE O ZNIŻKACH NA BILETY ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA STRONIE WWW.SCENAMUZYCZNA.PL