PRACE MODERNIZACYJNE

Miło Nam poinformować o rozpoczęciu prac modernizacyjnych Lodowiska Miejskiego. Z uwagi na zapewnienie maksimum bezpieczeństwa i komfortu podjęliśmy decyzję o wymianie czaszy pneumatycznej, popularnego „balonu”, na całkowicie nowy.

Modernizacja pozwoli Państwu na aktywne, przyjemne i bezpieczniejsze spędzanie czasu, a dla nas będzie okazją do usprawnienia obsługi i podniesienia standardu usług oferowanych przez Lodowisko Miejskie. Jak co roku oddamy naszym użytkownikom do dyspozycji pełnowymiarową taflę lodowiska, osobny tor do curlingu, a dodatkowo rozszerzymy działalność sportową, w tym program nauki jazdy na łyżwach. W trakcie zbliżającego się sezonu zorganizujemy serię imprez tematycznych, takich jak: Mikołajki, Walentynki czy Zabawa Karnawałowa. Oczywiście i niezmiennie, wszystkie na łyżwach!
 
W związku z pracami modernizacyjnymi przesunięciu ulegnie tegoroczny termin otwarcia Lodowiska Miejskiego, które planowane jest na drugą połowę listopada. Dokładna data otwarcia podana zostanie do Państwa wiadomości z odpowiednim wyprzedzeniem.
 
Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy wielu szczęśliwych ślizgawek!