14.02.2017 / WALENTYNKI NA LODOWISKU

14.02.2017 Wtorek, godzina: 17:30

14.02.2017 / WALENTYNKI NA LODOWISKU

Już 14 lutego Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Zakochanych na Lodowisku Miejskim w Gdańsku! W tym roku Walentynkowe Ślizganie zbiega się z inauguracją 50-lecia Gdańskiego Archipelagu Kultury, dzięki czemu nabiera wyjątkowego kształtu.

Z tej okazji, wspaniała zabawa w klimacie lat 50-tych. Stylowa muzyka na żywo, specjalna świetlna aranżacja hali zapewniająca niesamowity klimat (i super fotki na FB :)). A na tafli jak i tuż obok – na scenie: tancerze, goście specjalni, wybitni łyżwiarze, auto z lat 50-tych. Zdjęcia zakochanych na ekranie, konkursy z nagrodami, do tego kwiaty i życzenia na antenie Radia Plus. Już 14 lutego Lodowisko Miejskie w Gdańsku zaprasza wszystkich zakochanych, którzy chcą ciekawie i niebanalnie uczcić ten dzień.

Rozpoczynamy od 17:30 a zabawa trwać będzie do 19:30, z tej okazji specjalna cena biletu za wstęp - dla wszystkich tylko 6 zł ! W ten wyjątkowy wieczór czeka na Was moc atrakcji. Zakochane pary będą mogły zrobić sobie wspólne zdjęcie, by na chwilę stać się gwiazdą wieczoru i zobaczyć swój wizerunek na wyjątkowym walentynkowym  ekranie.  Każda para, która pocałuje się przed obiektywem naszego fotografa otrzyma zaproszenie dla dwóch osób na darmową jazdę na łyżwach (w innym dniu do końca sezonu). Uczestnicy zabaw animowanych przez specjalistów z ekipy Spider Games będą mogli wygrać nagrody ufundowane przez Radio Plus i partnerów min: bilety do kina, vouchery na pizze, zaproszenia na romantyczne kolacje oraz wyjątkowe weekendy dla dwojga w hotelu !!! Dla wszystkich uczestników foto butka, słodki poczęstunek, specjalny makijaż. Dobry humor i świetna zabawa gwarantowane.

ZAPRASZAMY!