25.03.2017 / KONCERT ZESPOŁU MUZ-ART

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert wszystkich fanów słowiańskiej kultury muzycznej i nie tylko! Już 25 marca o godz. 19.00 wystąpi dla nas zespół Muz-Art, który w swoim repertuarze gra popularne rosyjskie, ukraińskie oraz polskie piosenki estradowe w stylu retro, jazz, blues oraz światowe hity i autorskie utwory. 

MUZ-ART., to zespół muzyczny, w którego skład wchodzą międzynarodowi profesjonalni muzycy – absolwenci międzynarodowych muzycznych uczelni wyższych z Rosji, Ukrainy i Polski.  Mają duże doświadczenie na międzynarodowych scenach muzycznych (w Rosji, na Ukrainie, w Niemczech i Polsce), festiwalach oraz przeglądach muzyki. Zespół gra przede wszystkim wschodnią muzykę folkową i popularną, ale nie ograniczają się tematycznie do wybranego gatunku muzyki, a raczej grają to, co gra w ich duszy, dlatego też na koncertach nie braknie również światowych hitów.

Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku oraz za pośrednictwem strony www.bilety24.pl.