08.04.2017 / GDAŃSK BEATBOX DAY

08.04.2017 Sobota, godzina: 17:00

08.04.2017 / GDAŃSK BEATBOX DAY

Już 8 kwietnia, w ramach trzeciej odsłony Gdańsk Beatbox Day, zapraszamy Was na niesamowite warsztaty Beatbox w Scenie Muzycznej GAK. Specjalnie dla Was warsztaty poprowadzi Dharni – nasz specjalny gość z Singapuru. 

GDAŃSK BEATBOX DAY,  to impreza podczas której odbędą się prelekcje i warsztaty beatboxowe, kurs nagrywania oraz miksowania beatboxu w DAW (digital audio workstation), panel dyskusyjny oraz showcase’y znanych i cenionych beatboxerów. 

Gwiazdą trzeciej osłony imprezy będzie Dharni, który obecnie zajmuje piąte miejsce w rankingu najlepszych beatboxerów świata. Kiedy zaczynał swoją przygodę z tą formą sztuki, w jego ojczyźnie było to coś zupełnie nieznanego. Dharni w wieku 17 lat stał się pionierem sztuki beatboxu w swoim rodzinnym mieście Singapurze. Przygodę z beatboxem, czyli sztuką rytmicznego tworzenia dźwięków za pomocą aparatu mowy, rozpoczął, gdy miał 15 lat! Utalentowany chłopak nie tylko koncertuje w całej Europie, ale także współpracuje z wieloma cenionymi muzykami. Teraz podbija serca Polaków.

Imprezę poprowadzi dla Was QUANTI - zwycięzca Bitwy o Bekstejdż 2014 w Łodzi, wicemistrz Bruk Beatbox Battle 2012 oraz finalista wielu bitew. Beatboxem zajmuje się od ponad 10 lat a od wielu lat prowadzi zajęcia z BEATBOX’u w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Program imprezy

17:00 – 21:00 Warsztaty Beatbox z DHARNIM 

Szykujcie krtanie i gardła – będzie się działo!

Opłata za 4 godzinne warsztaty wynosi 35 zł .

Opłatę można uiścić w placówce Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 oraz za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl.