27.05.2017 / JOHN LEYSNER MUSIC SHOW

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowity koncert. Połączenie soul’u, funk’y, jazz’u oraz pop’u w wykonaniu niezwykłych muzyków John’a Leysner’a i Roberta Jakubca już 27 maja w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25. 

Pod nazwą John kryje się doświadczony muzyk, który występował na wielu międzynarodowych scenach. John oferuje swojej publiczności brzmienie całego zespołu zamknięte w dwóch osobach, poprzez wykorzystanie loop - station oraz trąbki na której gra Robert Jakubiec (znany jazzman i bluesman), połączonego z ciepłym brzmieniem głosu i dźwiękami gitary basowej - od ballad po najbardziej groovy groove, który spowoduje, że zapragniesz się ruszać. Natchnienie, zaangażowanie i poświęcenie tego dwuosobowego show zabierze cię w podróż, gdzie soul, funk, jazz i pop splatają się ze sobą. Dzielenie się jest kluczem, a niebo stanowi granicę.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl oraz w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.