16.02.2018 / KONCERT RELAKSACYJNY WILD FLOW

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na relaksacyjną podróż wśród dźwięków śpiewających mis i gongów tybetańskich, kalimby, bębnów szamańskich, drumli oraz dzwonków Zaphir. W trakcie tej podróży pozwolimy Wam osiągnąć stan głębokiego relaksu.

Koncert relaksacyjny Wild Flow odbędzie się 16 lutego o godz. 20.30 w budynku Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

Koncert relaksacyjny, to masaż dźwiękiem, wśród wibracji mis i gongów tybetańskich, bębnów szamańskich, kalimby i dzwonków Zaphir. Dźwięk i wibracje śpiewających mis pomagają rozwijać naszą wewnętrzną harmonię i wzmacniają nas w wewnętrznym odczuciu siły. Masaż dźwiękiem pomaga w łagodzeniu fizycznych oraz emocjonalnych napięć, usuwaniu stresu, obaw i lęków. Pozwala to na wzmocnienie naszego zdrowia fizycznego. Pozwala na głęboką relaksację, porywa do spontanicznego tańca.

Ponadto korzyści jakie płyną z uczestniczenia w koncercie to:

- zmniejszenie napięcia w ciele,

- poczucie kreatywności, połączenie z wewnętrzną mocą,

- przywrócenie samoregulujących właściwości ciała,

- synchronizacja półkul mózgowych,

- usuwanie blokad na poziomie ciała oraz umysły.

Na zajęcia weźcie koniecznie karimatę i koce lub śpiwory.

Koncert poprowadzą:

Marta Cichocka - entuzjastka pracy z ciałem, certyfikowana instruktorka Jogi, masażystka Lomi Lomi Nui oraz dźwiękiem, pasjonatka bębnów i instrumentów etnicznych oraz tańca afrykańskiego, członkini zespołu Nandaloo i Sento.

Maria Graczyk - dyplomowany psycholog, miłośniczka pracy z ciałem i świadomością, fascynatka naturalnych brzmień bębnów i instrumentów etnicznych oraz tańca afrykańskiego, członkini zespołu Sento, Cocodjembe oraz Nandaloo, założycielka Fundacji InspirJA oraz Leśnego przedszkola Baza Marzeń.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BILETÓW GOTÓWKĄ DO DNIA 16.02.2018 W KASIE W BUDYNKU SCENY MUZYCZNEJ GAK

                           UWAGA

JEŚLI JESTEŚ W CIĄŻY LUB MASZ EPIZODY EPILEPTYCZNE, ROZRUSZNIK SERCA TO NIE MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W KONCERCIE RELAKSACYJNYM WILD FLOW.

 

OSOBY UCZESTNICZĄCE W KONCERCIE ZOBOWIĄZANE SĄ DO POINFORMOWANIA OSOBY PROWADZĄCEJ KONCERT O KWESTIACH MOGĄCYCH MIEĆ WPŁYW NA SWOJE ZDROWIE.