11-31.12.2019 / RUSZYŁY ZAPISY NA ZAJĘCIA STAŁE!

Scena Muzyczna GAK, działająca ramię w ramię z Teatrem GAK, od października 2019 zaprasza na wyjątkowe zajęcia stałe! Wszystkie kursy prowadzone będą w naszej nowej, otoczonej Parkiem Oruńskim, siedzibie przy ulicy Nowiny 2b. W naszej placówce możecie zapisać się na następujące zajęcia:

 

Popping 

Tak jak od kilkunastu lat, tak i w tym roku, w Scenie Muzycznej prowadzone będą zajęcia tańca popping - stylu tanecznego pochodzącego z USA, który polega na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni (tzw. pop), w połączeniu z różnymi pozami i ruchami w rytm muzyki. Zajęcia prowadzi Adrian "Lipskee" Lipiński - jeden z pionierów kultury poppingowej w Polsce!

 • KOSZT: 20 zł za jedne zajęcia (możliwość zakupu karnetu na 4 zajęcia za 60 zł lub 6 zajęć za 90 zł!)
 • TERMIN: wtorek i czwartek: 16:30-17:30 (grupa początkująca), 17:30-18:30 (grupa zaawansowana)

Salsa

Salsa to popularny na całym świecie taniec, kojarzony szczególnie z Kubą i Ameryką Łacińską, zawita na Orunię. W Scenie Muzycznej zajęcia z salsy poprowadzi Barbara Pawelczyk - zafascynowana tym tańcem jak mało kto! 

 • KOSZT: 20 zł za jedne zajęcia (możliwość zakupu karnetu na 4 zajęcia za 60 zł lub 6 zajęć za 90 zł!)
 • TERMIN: środa i piątek: 19:00-20:00

 

Zumba

Czy wiecie, który sport zawiera wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość, a w dodatku podczas niego wykonuje się choreografie inspirowane tańcami latynoskimi? Natalia Marszałkowicz pomoże Wam odpowiedzieć na to pytanie w praktyce podczas jej wyjątkowych zajęć z zumby! Zapraszamy we wtorki i czwartki.

 • KOSZT: 20 zł za jedne zajęcia (możliwość zakupu karnetu na 4 zajęcia za 60 zł lub 6 zajęć za 90 zł!)
 • TERMIN: wtorek i czwartek: 19:00-20:00

 

Język hiszpański

Kurs języka hiszpańskiego jest dedykowany tym zupełnie początkującym, jak i tym, którzy swoją przygodę z językiem i kulturą Hiszpanii rozpoczęli już dawno temu. Moduł obejmuje 11 lekcji, odbywających się raz w tygodniu, od października do grudnia. Zajęcia prowadzone będą w przyjemnej formie - oprócz tradycyjnej nauki gramatyki i słówek, lekcje będą obfitować w hiszpańską i latynoamerykańską muzykę oraz kulturę.

 • KOSZT: 150 zł za cały, 3 miesięczny kurs (płatne z góry).
 • TERMIN: poniedziałek: 16:30-17:30 / 17:30-18:30 (i później, jeśli znajdziemy odpowiednią liczbę osób na uruchomienie dodatkowych grup)

Pasada Art Craft: decoupage z Ulą

Pasada Art Craft: decoupage z Ulą - Jeśli w tym roku nie chcesz już więcej kupować nudnych kartek okolicznościowych i nudzą Cię jednokolorowe bombki na choinkę, bo wolałbyś zrobić je według własnego uznania - pasada Art Craft: decoupage z Ulą to zajęcia dla Ciebie! Z każdych zajęć wyjdziesz z własnym dziełem. Program zajęć zostanie dostosowany do chęci i możliwości uczestników.

 • KOSZT: 25 zł/zajęcia
 • TERMIN: czwartek: 17:00-19:00 co dwa tygodnie

Warsztaty fotograficzne

Nad dobrym zdjęciem można pracować miesiącami, chyba, że uczęszcza się na zajęcia do Maćka Marszałkowicza - wtedy po kilku zajęciach umiejętności przychodzą same. W programie zajęć niemal każdy rodzaj fotografii -  uliczna, koncertowa, portrety. Zabierzcie aparaty w dłoń i zapiszcie się na kurs! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, co oznacza co najmniej dwa razy lepsze zdjęcia!

 • KOSZT: 20 zł za jedne zajęcia (możliwość zakupu karnetu na 4 zajęcia za 60 zł lub 6 zajęć za 90 zł!)
 • TERMIN: wtorek i czwartek: 19:00-20:00

KreARTywne myślenie & pisanie

Warsztaty prowadzone przez Michalinę Łuczak - autorkę książki Zbiór historii nietypowych. Zajęcia pomogą rozwinąć wyobraźnię oraz polepszyć warsztat pisarski. Oprócz omawiania zagadnień związanych z m.in relacjami międzyludzkimi, emocjami i marzeniami, naturą, cierpieniem, krytyką i formą, w programie przewidziane są dyskusje oraz zadania ustne i pisemne. Zajęcia kreARTywne myślenie & pisanie pobudzą kreatywność nawet u najmniej kreatywnych!

 • KOSZT: 160 zł za 4 zajęcia (miesiąc), płatne z góry
 • TERMIN: sobota: 11:00-13:00

ekspresJA

Zajęcia ekspresJA to zajęcia dla dzieci i ich rodziców mające zbudować solidną podstawę do wyrażania siebie, dzielenia się własnymi emocjami poprzez muzykę, dźwięk, taniec, ruch, gest, śpiew, zabawę czy aktywności plastyczne. Celem zajęć jest poznawanie sztuki i obcowanie z nią już od najmłodszych lat, pobudzanie wyobraźni i działanie na zmysły dźwiękiem. Zajęcia przeznaczone dla dzieci i ich rodziców, podzielone na 4 grupy wiekowe: piano-lento (od narodzin do 1 roku życia dziecka; z rodzicem); andante (1-2 rok życia; z rodzicem), allegro (2-4 lata) i presto (4-6 lat). Więcej informacji udzieli Państwu prowadząca zajęcia - Sylwia Janiak-Kobylińska, nr tel. 534 777 256. Zapraszamy!

 • KOSZT: 35 zł/zajęcia
 • TERMIN: poniedziałek: piano-lento 16:15-17:00; andante 17:00-17:45, środa: allegro 16:15-17:00 i presto 17:00-17:45

Pantomima

Pantomima to spektakl, w którym aktor nie używa głosu, tylko odgrywa przedstawienie używając ruchu, mowy ciała i gestów. Zajęcia związane z tą najcichszą z teatralnych sztuk będą prowadzone przez aktora Teatru Feta GAK Maćka Słowika.

 • KOSZT: 150 zł miesięcznie
 • TERMIN: poniedziałek 19:00-20:00, środa: 17:00-18:00* /godziny zostały podane orientacyjnie, prawdopodobnie ulegną zmianie/

Zespół wokalny dla dorosłych

Zajęcia wokalne dla dorosłych, prowadzone przez kierownik Teatru GAK - aktorkę i wokalistkę - Laurę Haras będą obfitować w wiele ćwiczeń związanych ze śpiewem, ale także nauką impostacji i podstawami emisji głosu i ćwiczeniami dykcyjnymi. Najlepiej rokujący uczestnicy zajęć będą mieli możliwość zasilenia szeregów zespołu wokalnego Teatru Feta GAK.                                                          

 • KOSZT: 40 zł miesięcznie
 • TERMIN: środa: 18:00-19:00

Teatr GAK Junior

Zajęcia w ramach Teatru GAK Junior to nie tylko praca nad głosem w formie ćwiczeń z emisji głosu, dykcji i pracy nad tekstem, ale także ruch sceniczny, pantomima, żonglerka czy nauka chodzenia na szczudłach. Zajęcia dostosowane są do potrzeb dzieci i przekazywane w formie zabawy. Teatr prowadzony będzie przez aktorów Teatru Feta GAK - Marta Twardowska i Maciek Słowik.

 • KOSZT: 80 zł miesięcznie
 • TERMIN: poniedziałek: 18:00-19:00, piątek: 16:00-19:00.

13

Koło Seniora

Cotygodniowe spotkania Koła Seniora nr 11 Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów O/O Gdańsk odbywają się w każdy poniedziałek o 14:00. Podczas spotkań organizowane są warsztaty twórcze, kluby dyskusyjne, koncerty oraz spotkania z ciekawymi osobami. Szczegółowych informacji udziela Pani Ewa Włodarczyk pod nr tel. 600 423 893 lub Pani Barbara Zielińska pod nr tel. 605 329 806,

 • KOSZT: spotkania są darmowe
 • TERMIN: poniedziałek: 14:00-16:00

Indywidualne zajęcia z gry na instrumentach

Na indywidualnych zajęciach nauczymy Cię grać absolutnie na wszystkim! Nasza wyspecjalizowana kadra to pasjonaci, którzy w swoim życiu dali już niejeden profesjonalny koncert. Więc jeśli chcesz posiadać umiejętność grania na instrumencie, to zadzwoń, porozmawiaj i… zagraj! Wsród naszej oferty m.in saksofon, pianino, flet poprzeczny, skrzypce!

 • KOSZT: 80-100 zł
 • TERMIN: różne, w zależności od indywidualnych ustaleń z prowadzącymi zajęcia. Zainteresowanych zajęciami prosimy o kontakt.

Indywidualne nauka śpiewu

Myślisz, że słoń Ci na ucho nadepnął, przy znajomych wstyd Ci zaśpiewać nawet “sto lat”, a prysznic zatyka się już przy pierwszej zwrotce? Zapraszamy Cię na indywidualne zajęcia ze śpiewu prowadzone przez Szymona Kobylińskiego - śpiewaka scen i teatrów operowych - który śpiewająco rozwiąże Twoje problemy!

 • KOSZT: 80 zł
 • TERMIN: różne, w zależności od indywidualnych ustaleń z prowadzącymi zajęcia. Zainteresowanych zajęciami prosimy o kontakt.

Indywidualna nauka przemawiania

Przemawianie, dykcja, fonetyka to pojęcia związane z poprawnym mówieniem koniecznym w zawodach takich jak prezenter telewizyjny, spiker radiowy, aktor, wokalista czy konferansjer. Na zajęciach można poprawić błędy związane z mową i przygotować się do egzaminów związanych z mówieniem. Zajęcia przeznaczone dla młodzieży od 15 roku życia i dorosłych

 • KOSZT: 80 zł
 • TERMIN: różne, w zależności od indywidualnych ustaleń z prowadzącymi zajęcia. Zainteresowanych zajęciami prosimy o kontakt.

Indywidualne lub grupowe zajęcia z Arteterapii

Arteterapia indywidualna dla dzieci i młodzieży to forma wspomagania rozwoju, w której językiem komunikacji jest sztuka – muzyka, plastyka, taniec. W programie m.in: rozpoznawanie i nazywanie emocji (komunikacja werbalna i niewerbalna), wyrażanie siebie - uzewnętrznianie emocji, uczuć, pragnień, poznawanie własnych możliwości, pogłębianie samoświadomości, zdolność rozumienia siebie, artykułowanie własnych potrzeb i myśli, które są formą komunikacji z samym sobą i innymi ludźmi, otwieranie się na nowe doświadczenia, zmiana odbioru otaczającej nas rzeczywistości – nabieranie dystansu do własnych trudnych przeżyć i doświadczeń oraz własna, swobodna twórczość.

 • KOSZT: 80 zł
 • TERMIN: różne, w zależności od indywidualnych ustaleń z prowadzącymi zajęcia. Zainteresowanych zajęciami prosimy o kontakt.

 

UWAGA! Na zajęcia obowiązują zapisy! Prześlij nam wiadomość zawierającą chęć wzięcia udziału w konkretnych zajęciach na adres: info@scenamuzyczna.pl lub zadzwoń pod nr tel. 515 394 696 r.