24.03.2020 / #KULTURAONLINE - KONCERT ZESPOŁU ZAGAN ACOUSTIC

24.03.2020 Wtorek, godzina: 19:00

24.03.2020 / #KULTURAONLINE - KONCERT ZESPOŁU ZAGAN ACOUSTIC

W myśl aktualnych wydarzeń, które objęły nasz kraj, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury postanowiła wyjść z inicjatywą #kulturaonline. Dbając o zdrowie naszych odbiorców organizujemy koncert bez wychodzenia z domu!!!

W myśl hasztagu #zostańwdomu, to my wychodzimy do Was poprzez najprostszą, a zarazem w tym momencie najbezpieczniejszą formę przekazu, czyli internet. Dzięki temu promujemy i zachęcamy Was do pozostania w domach, bez utraty rozrywki. Tą rozrywką będzie spotkanie z kulturą online. Już jutro, o godz. 19.00 na stronie głównej www.gdansk.pl oraz na naszym facebooku pojawi się streaming z koncertu na żywo. Będzie to koncert naszej rodzimej, pruszczańskiej grupy – Zagan Acoustic. To zespół, który u nas zagra w trio, wykonujący muzykę z pogranicza awangardy, jazzu i folku. Muzycy od ponad 10 lat koncertują na estradach koncertowych w Polsce i Europie. Nie ma gatunku w którym nie potrafiliby się odnaleźć. Wyraziste brzmienie, wirtuozeria i duże poczucie humoru to najczęściej pojawiające się słowa w recenzjach. Grają zarówno klimatyczne koncerty kameralne, jak również duże przedsięwzięcia organizowane m.in. przez Polską Filharmonią Bałtycką, Polską Filharmonię Kameralną Sopot, Filharmonią Łódzką, Filharmonię Szczecińską czy Filharmonią Dolnośląską.

Niestety czas, w którym się aktualnie znaleźliśmy nie jest prosty dla nikogo. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, chcemy aby ten czas spędzony w domu nie był nudą, a obfitował w wydarzenia kulturalne, w których można uczestniczyć bez wychodzenia z domu.