Wydarzenia archiwalne

FERIE ZIMOWE

Scena Muzyczna Gdańsk we współpracy ze szkółką łyżwiarstwa figurowego i synchronicznego IceSkater zapraszają na półkolonie z łyżwami! Półkolonie odbywać się będą podczas ferii zimowych w okresie 23.01 – 27.01.2017 r.

15.01.2017 / WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Jak co roku Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 15 stycznia na Targu Węglowym w Gdańsku. Jak co roku, Scena Muzyczna wspiera organizację Wielkiego Grania w Gdańsku!

W trakcie 25. Finału orkiestra zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

31.12.2016 / SYLWESTER GDAŃSKI

Jak co roku, Miasto Gdańsk i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, 31 grudnia 2016 roku, na Targ Węglowy, gdzie o godzinie 22:00 rozpocznie się muzyczne wydarzenie kończące rok 2016 - plenerowy Koncert Sylwestrowy.

MIKOŁAJKI NA LODOWISKU

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, Radio Plus oraz Fundacja „Obudź Nadzieję” zapraszają na pierwszą z cyklu imprez zaplanowanych w tym sezonie na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Tego dnia, w czasie jazd o godzinie 16:00 i 17:30, rozpoczynamy „mikołajkową ślizgawkę”. Czas umilą: Lew - maskotka Lechii Gdańsk oraz oczywiście Święty Mikołaj, zaopatrzonego w pokaźny wór słodyczy, którego wspomagać będą dzielne elfy z „drużyny” Spider Games. Darmowy wstęp na taflę lodowiska otrzymają osoby, które drobnymi upominkami: słodyczami i artykułami szkolnymi, wspomogą podopiecznych Fundacji „Obudź Nadzieję”. Dla wszystkich, którzy tego dnia i w tym czasie odwiedzą Lodowisko Miejskie, przygotowaliśmy specjalne atrakcje, w tym oczywiście słodki poczęstunek od Świętego Mikołaja, fotobudkę, specjalny zestaw zabaw i atrakcji. Będzie można zdobyć dwuosobowy voucher na pobyt w hotelu, bilety do kina czy wreszcie zaproszenia na smaczną pizzę. Dobrą zabawę gwarantować będzie specjale dobrany zestaw utworów muzycznych, a świąteczny i wyjątkowy nastrój zapewni zielona, pachnąca, choinkowa dekoracja.
Liczymy na Was, Łyżwiarze :)

KONCERT PATSY GAMBLE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowity koncert. Połączenie jazz’u, soul’u i funk’y w wykonaniu niezwykłej saksofonistki Patsy Gamble już 4 grudnia w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25. 

DZIEŃ WCZEŚNIAKA

Z okazji Światowego Dnia Wcześniaka Scena Muzyczna GAK razem ze Szpitalem Copernicus oraz oddziałem Intensywnej Terapii Noworodka zaprasza małych pacjentów wraz z rodzicami na obchody, które odbędą się 20 listopada w godz. 12-18 w budynku Sceny Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

TRIO PER KA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Trio Per Ka. Trzech perkusistów, trzej muzycy, trzy różne miasta, trzy różne charaktery - ale jedna pasja. Sztuka sama w sobie, przyjdź, zobacz, posłuchaj już 19 listopada o godz.19 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

PRACE MODERNIZACYJNE

Miło Nam poinformować o rozpoczęciu prac modernizacyjnych Lodowiska Miejskiego. Z uwagi na zapewnienie maksimum bezpieczeństwa i komfortu podjęliśmy decyzję o wymianie czaszy pneumatycznej, popularnego „balonu”, na całkowicie nowy.


BLUES NIGHT - VINCE AGWADA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury już 15 października o godz. 19 zaprasza na blues night - koncert bluesowy w wykonaniu niezwykle utalentowanego czarnoskórego wykonawcy Vince’a Agwady.  

BUDOWA NOWEGO MOSTU NA WYSPĘ SOBIESZEWSKĄ

W sobotę 17 września o godzinie 12.00 na Wyspie Sobieszewskiej odbędzie się uroczystość wbicia pierwszej łopaty pod budowę nowego mostu na Wyspie Sobieszewskiej. Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury jest zaangażowana w organizację tej uroczystości.