Wydarzenia archiwalne

PRACE MODERNIZACYJNE

Miło Nam poinformować o rozpoczęciu prac modernizacyjnych Lodowiska Miejskiego. Z uwagi na zapewnienie maksimum bezpieczeństwa i komfortu podjęliśmy decyzję o wymianie czaszy pneumatycznej, popularnego „balonu”, na całkowicie nowy.


BLUES NIGHT - VINCE AGWADA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury już 15 października o godz. 19 zaprasza na blues night - koncert bluesowy w wykonaniu niezwykle utalentowanego czarnoskórego wykonawcy Vince’a Agwady.  

BUDOWA NOWEGO MOSTU NA WYSPĘ SOBIESZEWSKĄ

W sobotę 17 września o godzinie 12.00 na Wyspie Sobieszewskiej odbędzie się uroczystość wbicia pierwszej łopaty pod budowę nowego mostu na Wyspie Sobieszewskiej. Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury jest zaangażowana w organizację tej uroczystości.

POSPRZĄTAJ Z NAMI SWOJĄ DZIELNICĘ

W najbliższą sobotę, 17 września, odbędzie się akcja pt. „Posprzątaj z nami swoją dzielnicę” - Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury włącza się do akcji!

GDAŃSK BEATBOX DAY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na nowy cykl imprez GDAŃSK BEATBOX DAY, którego inauguracja odbędzie się już 1 października w Scenie Muzycznej. Rytmy, dźwięki, scratche, masa ciekawych informacji i inspirujących spotkań! 

RETRO KOMP 2016

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz kolekcjonerzy i użytkownicy komputerów domowych oraz retro-konsol powstałych w końcowych dekadach ubiegłego wieku z radością zapraszają na piątą już edycję zlotu miłośników retro-elektroniki „RetroKomp 2016″.

WILNO W GDAŃSKU

Festiwal Wilno w Gdańsku od ponad dziesięciu lat pokazuje to, co progresywne w kulturze Wilna i Litwy. Od sześciu lat rozwijana jest także siostrzana edycja imprezy - Festiwal Gdańsk w Wilnie (Gdansko kultūros dienų Vilniuje), która analogicznie, prezentuje najbardziej wartościowe treści w kulturze Gdańska i Polski.

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH PERKUSYJNYCH ZACHODNIEJ AFRYKI

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia nauki gry na instrumentach perkusyjnych zachodniej Afryki w Scenie Muzycznej, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Światowe Dni Młodzieży w Gdańsku, które już 23 lipca odbędą się na Placu Solidarności oraz Placu Zebrań Ludowych.

 

TYM, KTÓRZY HISTORIĘ POLSKI TWORZYLI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na piąte spotkanie z cyklu „Tym, którzy historię Polski tworzyli”. Już 15 lipca o godz. 18 będziemy mieli możliwość uczczenia pamięci Generała Stanisława Maczka godziną muzyki.