Wydarzenia archiwalne

MIKOŁAJKI NA LODOWISKU

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, Radio Plus oraz Fundacja „Obudź Nadzieję” zapraszają na pierwszą z cyklu imprez zaplanowanych w tym sezonie na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Tego dnia, w czasie jazd o godzinie 16:00 i 17:30, rozpoczynamy „mikołajkową ślizgawkę”. Czas umilą: Lew - maskotka Lechii Gdańsk oraz oczywiście Święty Mikołaj, zaopatrzonego w pokaźny wór słodyczy, którego wspomagać będą dzielne elfy z „drużyny” Spider Games. Darmowy wstęp na taflę lodowiska otrzymają osoby, które drobnymi upominkami: słodyczami i artykułami szkolnymi, wspomogą podopiecznych Fundacji „Obudź Nadzieję”. Dla wszystkich, którzy tego dnia i w tym czasie odwiedzą Lodowisko Miejskie, przygotowaliśmy specjalne atrakcje, w tym oczywiście słodki poczęstunek od Świętego Mikołaja, fotobudkę, specjalny zestaw zabaw i atrakcji. Będzie można zdobyć dwuosobowy voucher na pobyt w hotelu, bilety do kina czy wreszcie zaproszenia na smaczną pizzę. Dobrą zabawę gwarantować będzie specjale dobrany zestaw utworów muzycznych, a świąteczny i wyjątkowy nastrój zapewni zielona, pachnąca, choinkowa dekoracja.
Liczymy na Was, Łyżwiarze :)

KONCERT PATSY GAMBLE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowity koncert. Połączenie jazz’u, soul’u i funk’y w wykonaniu niezwykłej saksofonistki Patsy Gamble już 4 grudnia w Scenie Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25. 

DZIEŃ WCZEŚNIAKA

Z okazji Światowego Dnia Wcześniaka Scena Muzyczna GAK razem ze Szpitalem Copernicus oraz oddziałem Intensywnej Terapii Noworodka zaprasza małych pacjentów wraz z rodzicami na obchody, które odbędą się 20 listopada w godz. 12-18 w budynku Sceny Muzycznej GAK przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

TRIO PER KA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Trio Per Ka. Trzech perkusistów, trzej muzycy, trzy różne miasta, trzy różne charaktery - ale jedna pasja. Sztuka sama w sobie, przyjdź, zobacz, posłuchaj już 19 listopada o godz.19 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. 

PRACE MODERNIZACYJNE

Miło Nam poinformować o rozpoczęciu prac modernizacyjnych Lodowiska Miejskiego. Z uwagi na zapewnienie maksimum bezpieczeństwa i komfortu podjęliśmy decyzję o wymianie czaszy pneumatycznej, popularnego „balonu”, na całkowicie nowy.


BLUES NIGHT - VINCE AGWADA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury już 15 października o godz. 19 zaprasza na blues night - koncert bluesowy w wykonaniu niezwykle utalentowanego czarnoskórego wykonawcy Vince’a Agwady.  

BUDOWA NOWEGO MOSTU NA WYSPĘ SOBIESZEWSKĄ

W sobotę 17 września o godzinie 12.00 na Wyspie Sobieszewskiej odbędzie się uroczystość wbicia pierwszej łopaty pod budowę nowego mostu na Wyspie Sobieszewskiej. Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury jest zaangażowana w organizację tej uroczystości.

POSPRZĄTAJ Z NAMI SWOJĄ DZIELNICĘ

W najbliższą sobotę, 17 września, odbędzie się akcja pt. „Posprzątaj z nami swoją dzielnicę” - Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury włącza się do akcji!

GDAŃSK BEATBOX DAY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na nowy cykl imprez GDAŃSK BEATBOX DAY, którego inauguracja odbędzie się już 1 października w Scenie Muzycznej. Rytmy, dźwięki, scratche, masa ciekawych informacji i inspirujących spotkań! 

RETRO KOMP 2016

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz kolekcjonerzy i użytkownicy komputerów domowych oraz retro-konsol powstałych w końcowych dekadach ubiegłego wieku z radością zapraszają na piątą już edycję zlotu miłośników retro-elektroniki „RetroKomp 2016″.