Wydarzenia archiwalne

FESTIWAL KOLORÓW

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Festiwal Kolorów, który odbędzie się 9 lipca na Placu Zebrań Ludowych już od godz. 16.00! 

4 POMORSKI PIKNIK SENIORA

Przy współpracy z Fundacją 50 Aleja, Fundacją Sztuka Życia - Niepokonani i Miastem Gdańsk już 18 czerwca na Placu Zebrań Ludowych odbędzie się 4 Pomorski Piknik Seniora. 

 

FREE DANCE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Free Dance, czyli dzikie tańce do rytmów granych na żywo. Już 17 czerwca o godz. 20.00 odkryjemy Wasz potencjał taneczny.

TRIO PER KA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Trio Per Ka. Trzech perkusistów, trzej muzycy, trzy różne miasta, trzy różne charaktery, ale jedna pasja. Takiego połączenia jeszcze u nas nie było! Sztuka sama w sobie – 12 czerwca, godz.16 Scena Muzyczna Gdańsk. 

ŚWIĘTO MIASTA

Już po raz dwunasty Gdańsk obchodzić będzie swoje Święto. Jak co roku Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury pomaga w organizacji Święta Miasta ze strony artystycznej oraz technicznej. Od 27 do 29 maja czekać na nas będzie wiele wydarzeń artystycznych i sportowych.

AFRO STAGE WORKSHOPS

Święto muzyki i tańca Zachodniej Afryki, już w ten weekend (14-15.05.2016), w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury.

NOC śWIĘTOJAŃSKA

Jak co roku, w czerwcu, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury otwiera sezon imprez plenerowych na Placu Zebrań Ludowych. Inauguracyjną imprezą jest Noc Świętojańska! 

TECHNIKALIA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Politechniką Gdańską zaprasza na Technikalia, czyli Juwenalia Politechniki Gdańskiej, gdzie główny koncert odbędzie się 13 maja na Placu Zebrań Ludowych.

MASZ TĘ MOC!

Maj pod hasłem musicalu! Już 28 maja Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zorganizuje Ogólnopolski Konkurs Piosenki Musicalowej Masz Tę Moc!

IRENEUSZ KROSNY - MOWA CIAŁA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niepowtarzalny występ pantomimiczny w wykonaniu Ireneusza Krosnego. Wyjątkowy, całkowicie nowy program na scenie już 17 kwietnia o godz. 19 w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury, przy u. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.