Wydarzenia archiwalne

LET'S SING A MUSICAL

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert musicalowy Let’s Sing a Musical, który odbędzie się 9 kwietnia 2016 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

SPOTKANIE Z MISTRZEM – Adam Nowicki

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne w ramach cyklu: „ Spotkanie z Mistrzem” zapraszają w czwartek 17 marca 2016 roku o godzinie 18:00 na wykład Adama Nowickiego.

ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIMOWEGO NA LODOWISKU MIEJSKIM

Informujemy, iż w poniedziałek 29 lutego 2016 roku, zakończyliśmy tegoroczny sezon łyżwiarski na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym dotychczasowym gościom, którzy spędzili przyjemnie i aktywnie czas pod „gdańskim balonem”. Jednocześnie zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji, by skorzystali ze ślizgawek w kolejnym sezonie zimowym 2016/2017. Do zobaczenia.

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na warsztaty Afro Dance z muzyką na żywo. Dwie godziny niesamowitych warsztatów, świetnej zabawy, nauki i niezapomnianych wrażeń już 27 lutego w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

BEZ JACKA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert legendarnego zespołu "Bez Jacka", który odbędzie się 18 marca 2016 r. o godz. 19.00 w budynku Sceny Muzycznej, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

SPOTKANIE Z MISTRZEM - STANISŁAW SKŁADANOWSKI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne w ramach cyklu: „Spotkanie z Mistrzem” zapraszają w czwartek 11 lutego 2016 roku o godzinie 18:00 na wykład Stanisława Składanowskiego.

WALENTYNKI W STYLU DISCO DANCE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza 14 lutego 2016 roku na wyjątkową imprezę utrzymaną w klimacie disco - Walentynki w stylu Disco Dance na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Ślizgawki rozpoczynamy o godz. 19.00 i 20.30.

TYM, KTÓRZY HISTORIĘ POLSKI TWORZYLI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na czwarte spotkanie z cyklu „Tym, którzy historię Polski tworzyli”. Już 05 lutego o godz. 18 będziemy mieli możliwość uczczenia pamięci Eugeniusza Kwiatkowskiego godziną muzyki. 

SPEKTAKL MUZYCZNY 'PRZELEĆ MNIE'

Uprzejmie informujemy, że bilety na spektakl pt. "Przeleć mnie" zostały wyprzedane.

CHÓR SCENY MUZYCZNEJ GDAŃSK

Informujemy, iż z dniem 20 stycznia zakończyła się współpraca Sceny Muzycznej Gdańsk z Chórem.