Wydarzenia archiwalne

NOC śWIĘTOJAŃSKA

Jak co roku, w czerwcu, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury otwiera sezon imprez plenerowych na Placu Zebrań Ludowych. Inauguracyjną imprezą jest Noc Świętojańska! 

TECHNIKALIA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Politechniką Gdańską zaprasza na Technikalia, czyli Juwenalia Politechniki Gdańskiej, gdzie główny koncert odbędzie się 13 maja na Placu Zebrań Ludowych.

MASZ TĘ MOC!

Maj pod hasłem musicalu! Już 28 maja Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zorganizuje Ogólnopolski Konkurs Piosenki Musicalowej Masz Tę Moc!

IRENEUSZ KROSNY - MOWA CIAŁA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niepowtarzalny występ pantomimiczny w wykonaniu Ireneusza Krosnego. Wyjątkowy, całkowicie nowy program na scenie już 17 kwietnia o godz. 19 w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury, przy u. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

LET'S SING A MUSICAL

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert musicalowy Let’s Sing a Musical, który odbędzie się 9 kwietnia 2016 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

SPOTKANIE Z MISTRZEM – Adam Nowicki

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne w ramach cyklu: „ Spotkanie z Mistrzem” zapraszają w czwartek 17 marca 2016 roku o godzinie 18:00 na wykład Adama Nowickiego.

ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIMOWEGO NA LODOWISKU MIEJSKIM

Informujemy, iż w poniedziałek 29 lutego 2016 roku, zakończyliśmy tegoroczny sezon łyżwiarski na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym dotychczasowym gościom, którzy spędzili przyjemnie i aktywnie czas pod „gdańskim balonem”. Jednocześnie zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji, by skorzystali ze ślizgawek w kolejnym sezonie zimowym 2016/2017. Do zobaczenia.

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na warsztaty Afro Dance z muzyką na żywo. Dwie godziny niesamowitych warsztatów, świetnej zabawy, nauki i niezapomnianych wrażeń już 27 lutego w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

BEZ JACKA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert legendarnego zespołu "Bez Jacka", który odbędzie się 18 marca 2016 r. o godz. 19.00 w budynku Sceny Muzycznej, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

SPOTKANIE Z MISTRZEM - STANISŁAW SKŁADANOWSKI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne w ramach cyklu: „Spotkanie z Mistrzem” zapraszają w czwartek 11 lutego 2016 roku o godzinie 18:00 na wykład Stanisława Składanowskiego.