Wydarzenia archiwalne

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Jak co roku Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury wspomaga finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze strony artystycznej oraz technicznej. Przyjdź, przyłącz się, pomóż – 24 finałowy koncert WOŚP już 10 stycznia o godz. 14 na Targu Węglowym w Gdańsku. 

KONCERT ŚWIĄTECZNY DLA NIEMOWLĄT I DZIECI DO LAT 6

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Świąteczny Koncert dla całych rodzin! Już 20 grudnia o godz. 16. przyjdźcie  na wspólne kolędowanie!

UWAGA!

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Sceny Muzycznej GAK dzisiejszy koncert został odwołany. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy !

MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury również w tym roku przyłącza się czynnie do udziału w imprezie Mikołaje na Motocyklach. Zapraszamy do wspólnego świętowania Mikołajek, a tym samym do pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

TYM, KTÓRZY HISTORIĘ POLSKI TWORZYLI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu „Tym, którzy historię Polski tworzyli”. Już 11 grudnia o godz. 18 będziemy mieli możliwość uczczenia pamięci Eugeniusza Kwiatkowskiego godziną muzyki w stylu soul & blues.

SYLWESTER 2015

Jak co roku, Miasto Gdańsk i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, 31 grudnia 2015 roku, na Targ Węglowy, gdzie o godzinie 22:00 rozpocznie się muzyczne wydarzenie kończące rok 2015 - plenerowy Koncert Sylwestrowy.

MIKOŁAJKI NA LODOWISKU

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Fundacją Obudź Nadzieję zaprasza na wyjątkowy dzień mikołajkowy na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Startujemy 5 grudnia, ślizgawkami o godz. 16:00 i 17:30.

 

ŻYCZĘ CI...

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury w ramach Teatralnej Sceny Muzycznej zaprasza na spektakl „Życzę Ci”. Już 19 grudnia o godz. 19 przekonacie się, że nasze życie zależy w głównej mierze od nas samych.

V-LECIE CHÓRU SCENY MUZYCZNEJ GDAŃSK

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na jubileusz V-lecia Chóru Sceny Muzycznej Gdańsk, już 22 listopada o godz. 16 w Europejskim Centrum Solidarności.

MŁODZI PATRIOCI O NIEPODLEGŁEJ

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wspólne spędzenie Święta Niepodległości. Już 11 listopada o godz. 17 odbędzie się spektakl "Młodzi patrioci o Niepodległej", w którym wystąpią dzieci i młodzież szkolna z dzielnicy Siedlce.

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejną odsłonę AFRO STAGE WORKSHOPS. Już 28 listopada od godz. 11 ruszamy żywiołowo, muzycznie i energicznie.