Wydarzenia archiwalne

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na warsztaty Afro Dance z muzyką na żywo. Dwie godziny niesamowitych warsztatów, świetnej zabawy, nauki i niezapomnianych wrażeń już 27 lutego w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

BEZ JACKA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert legendarnego zespołu "Bez Jacka", który odbędzie się 18 marca 2016 r. o godz. 19.00 w budynku Sceny Muzycznej, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

SPOTKANIE Z MISTRZEM - STANISŁAW SKŁADANOWSKI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury oraz Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne w ramach cyklu: „Spotkanie z Mistrzem” zapraszają w czwartek 11 lutego 2016 roku o godzinie 18:00 na wykład Stanisława Składanowskiego.

WALENTYNKI W STYLU DISCO DANCE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza 14 lutego 2016 roku na wyjątkową imprezę utrzymaną w klimacie disco - Walentynki w stylu Disco Dance na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Ślizgawki rozpoczynamy o godz. 19.00 i 20.30.

TYM, KTÓRZY HISTORIĘ POLSKI TWORZYLI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na czwarte spotkanie z cyklu „Tym, którzy historię Polski tworzyli”. Już 05 lutego o godz. 18 będziemy mieli możliwość uczczenia pamięci Eugeniusza Kwiatkowskiego godziną muzyki. 

SPEKTAKL MUZYCZNY 'PRZELEĆ MNIE'

Uprzejmie informujemy, że bilety na spektakl pt. "Przeleć mnie" zostały wyprzedane.

CHÓR SCENY MUZYCZNEJ GDAŃSK

Informujemy, iż z dniem 20 stycznia zakończyła się współpraca Sceny Muzycznej Gdańsk z Chórem. 

PODZIEL SIĘ DOMEM

Początek roku, to dobry czas na podsumowania działań podjętych w minionym roku. Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury w grudniu 2015 roku zakończyła we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Gdańsku, pracę nad przygotowaniem kampanii społecznej pod nazwą: „Podziel się domem”.

KONCERT ŚWIĄTECZNO-KOLĘDOWY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Parafią  Św. Franciszka z Asyżu serdecznie zaprasza na Koncert Świąteczno-Kolędowy w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej, który odbędzie się 19 stycznia o godz. 18.30 w Parafii Św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 186.

20-21.01.2017 / AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na Święto muzyki i tańca Zachodniej Afryki. W programie dwa dni intensywnych warsztatów DJEMBE, afro i dundun dance oraz warsztaty gry na dundunach. Wszystko to w wykonaniu prawdziwego wirtuoza djembe - Paula Grocotta, wybitnych tancerek afro - Aniki Kamińskiej i Kasi Makowieckiej oraz trójmiejskiego człowieka orkiestry – niezwykłego instruktora afro dźwięków - Marka Malinowskiego. A na deser warsztaty prowadzone przez tancerki z zespołu Nandaloo oraz Jam session z muzykami z zespołu Cocodjembe i Nandaloo. Wejdźmy w nowy rok z pokładem energii!