Wydarzenia archiwalne

PODZIEL SIĘ DOMEM

Początek roku, to dobry czas na podsumowania działań podjętych w minionym roku. Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury w grudniu 2015 roku zakończyła we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Gdańsku, pracę nad przygotowaniem kampanii społecznej pod nazwą: „Podziel się domem”.

KONCERT ŚWIĄTECZNO-KOLĘDOWY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Parafią  Św. Franciszka z Asyżu serdecznie zaprasza na Koncert Świąteczno-Kolędowy w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej, który odbędzie się 19 stycznia o godz. 18.30 w Parafii Św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 186.

20-21.01.2017 / AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na Święto muzyki i tańca Zachodniej Afryki. W programie dwa dni intensywnych warsztatów DJEMBE, afro i dundun dance oraz warsztaty gry na dundunach. Wszystko to w wykonaniu prawdziwego wirtuoza djembe - Paula Grocotta, wybitnych tancerek afro - Aniki Kamińskiej i Kasi Makowieckiej oraz trójmiejskiego człowieka orkiestry – niezwykłego instruktora afro dźwięków - Marka Malinowskiego. A na deser warsztaty prowadzone przez tancerki z zespołu Nandaloo oraz Jam session z muzykami z zespołu Cocodjembe i Nandaloo. Wejdźmy w nowy rok z pokładem energii!

KOMUNIKAT

UWAGA! Z przyczyn technicznych, w piątek (15.01.2016 r.), Lodowisko Miejskie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Pozostałe ślizgawki będą odbywać się zgodnie z harmonogramem.

FERIE ZIMOWE 2016

Informujemy, iż z powodu braku miejsc lista uczestników na Ferie Zimowe 2016 została zamknięta.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Jak co roku Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury wspomaga finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze strony artystycznej oraz technicznej. Przyjdź, przyłącz się, pomóż – 24 finałowy koncert WOŚP już 10 stycznia o godz. 14 na Targu Węglowym w Gdańsku. 

KONCERT ŚWIĄTECZNY DLA NIEMOWLĄT I DZIECI DO LAT 6

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Świąteczny Koncert dla całych rodzin! Już 20 grudnia o godz. 16. przyjdźcie  na wspólne kolędowanie!

UWAGA!

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Sceny Muzycznej GAK dzisiejszy koncert został odwołany. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy !

MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury również w tym roku przyłącza się czynnie do udziału w imprezie Mikołaje na Motocyklach. Zapraszamy do wspólnego świętowania Mikołajek, a tym samym do pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

TYM, KTÓRZY HISTORIĘ POLSKI TWORZYLI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu „Tym, którzy historię Polski tworzyli”. Już 11 grudnia o godz. 18 będziemy mieli możliwość uczczenia pamięci Eugeniusza Kwiatkowskiego godziną muzyki w stylu soul & blues.

SYLWESTER 2015

Jak co roku, Miasto Gdańsk i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, 31 grudnia 2015 roku, na Targ Węglowy, gdzie o godzinie 22:00 rozpocznie się muzyczne wydarzenie kończące rok 2015 - plenerowy Koncert Sylwestrowy.