Wydarzenia archiwalne

KOMUNIKAT

UWAGA! Z przyczyn technicznych, w piątek (15.01.2016 r.), Lodowisko Miejskie będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Pozostałe ślizgawki będą odbywać się zgodnie z harmonogramem.

FERIE ZIMOWE 2016

Informujemy, iż z powodu braku miejsc lista uczestników na Ferie Zimowe 2016 została zamknięta.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Jak co roku Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury wspomaga finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ze strony artystycznej oraz technicznej. Przyjdź, przyłącz się, pomóż – 24 finałowy koncert WOŚP już 10 stycznia o godz. 14 na Targu Węglowym w Gdańsku. 

KONCERT ŚWIĄTECZNY DLA NIEMOWLĄT I DZIECI DO LAT 6

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Świąteczny Koncert dla całych rodzin! Już 20 grudnia o godz. 16. przyjdźcie  na wspólne kolędowanie!

UWAGA!

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Sceny Muzycznej GAK dzisiejszy koncert został odwołany. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy !

MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury również w tym roku przyłącza się czynnie do udziału w imprezie Mikołaje na Motocyklach. Zapraszamy do wspólnego świętowania Mikołajek, a tym samym do pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

TYM, KTÓRZY HISTORIĘ POLSKI TWORZYLI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu „Tym, którzy historię Polski tworzyli”. Już 11 grudnia o godz. 18 będziemy mieli możliwość uczczenia pamięci Eugeniusza Kwiatkowskiego godziną muzyki w stylu soul & blues.

SYLWESTER 2015

Jak co roku, Miasto Gdańsk i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, 31 grudnia 2015 roku, na Targ Węglowy, gdzie o godzinie 22:00 rozpocznie się muzyczne wydarzenie kończące rok 2015 - plenerowy Koncert Sylwestrowy.

MIKOŁAJKI NA LODOWISKU

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Fundacją Obudź Nadzieję zaprasza na wyjątkowy dzień mikołajkowy na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Startujemy 5 grudnia, ślizgawkami o godz. 16:00 i 17:30.

 

ŻYCZĘ CI...

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury w ramach Teatralnej Sceny Muzycznej zaprasza na spektakl „Życzę Ci”. Już 19 grudnia o godz. 19 przekonacie się, że nasze życie zależy w głównej mierze od nas samych.

V-LECIE CHÓRU SCENY MUZYCZNEJ GDAŃSK

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na jubileusz V-lecia Chóru Sceny Muzycznej Gdańsk, już 22 listopada o godz. 16 w Europejskim Centrum Solidarności.