Wydarzenia archiwalne

TYM, KTÓRZY HISTORIĘ POLSKI TWORZYLI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu „Tym, którzy historię Polski tworzyli”. Już 11 grudnia o godz. 18 będziemy mieli możliwość uczczenia pamięci Eugeniusza Kwiatkowskiego godziną muzyki w stylu soul & blues.

SYLWESTER 2015

Jak co roku, Miasto Gdańsk i Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, 31 grudnia 2015 roku, na Targ Węglowy, gdzie o godzinie 22:00 rozpocznie się muzyczne wydarzenie kończące rok 2015 - plenerowy Koncert Sylwestrowy.

MIKOŁAJKI NA LODOWISKU

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Fundacją Obudź Nadzieję zaprasza na wyjątkowy dzień mikołajkowy na Lodowisku Miejskim w Gdańsku. Startujemy 5 grudnia, ślizgawkami o godz. 16:00 i 17:30.

 

ŻYCZĘ CI...

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury w ramach Teatralnej Sceny Muzycznej zaprasza na spektakl „Życzę Ci”. Już 19 grudnia o godz. 19 przekonacie się, że nasze życie zależy w głównej mierze od nas samych.

V-LECIE CHÓRU SCENY MUZYCZNEJ GDAŃSK

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na jubileusz V-lecia Chóru Sceny Muzycznej Gdańsk, już 22 listopada o godz. 16 w Europejskim Centrum Solidarności.

MŁODZI PATRIOCI O NIEPODLEGŁEJ

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wspólne spędzenie Święta Niepodległości. Już 11 listopada o godz. 17 odbędzie się spektakl "Młodzi patrioci o Niepodległej", w którym wystąpią dzieci i młodzież szkolna z dzielnicy Siedlce.

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejną odsłonę AFRO STAGE WORKSHOPS. Już 28 listopada od godz. 11 ruszamy żywiołowo, muzycznie i energicznie.

KONCERT ZESPOŁU BELTAINE

UWAGA! Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni do przeniesienia terminu koncertu.

 

O nowym terminie poinformujemy w najbliższym czasie.

 

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!

LITANIA MIAST

W dzień Wszystkich Świętych już po raz XXI spotykamy się pod "Trzema krzyżami", czyli Pomnikiem Poległych Stoczniowców na Placu Solidarności w Gdańsku.

HALLOWEEN NA LODOWISKU

Mroczna tafla lodu, grobowa muzyka, upiorna obsługa, straszydła na łyżwach.... Czyli - Scena Muzyczna zaprasza na imprezę Halloween na Lodowisku!