Wydarzenia archiwalne

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ DJEMBE

Scena Muzyczna GAK włącza się ze swoim projektem AFRO STAGE WORKSHOPS do akcji "Ogólnopolskie dni DJEMBE". W dniach: 23/24/25 października w całym kraju zabrzmią afrykańskie rytmy!

JAZZOWE ZADUSZKI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert pt: "Zaduszki Jazzowe". To wydarzenie łączące ze sobą różne bieguny muzycznych doznań. Jazzowe frazy, swingująca pulsacja, rockowa energia - to wszystko już 30 października o godz. 20.00.

RETRO KOMP 2015

Jeśli chcesz powspominać stare maszyny w gronie podobnie zakręconych ludzi, pochwalić się własnymi eksponatami, zasięgnąć porady zaawansowanych użytkowników, zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami demo-sceny i stanąć w konkursowe szranki  – zapraszamy na: RetroKomp/LOAD ERROR #2015!

(to już czwarta edycja, najbardziej pozytywnie zakręconej imprezy w trójmieście !)

 

KONCERT BLUES'OWO - ROCKOWY - ROB TOGNONI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na bleus’owo - rockowy koncert światowej sławy australijskiego gitarzysty Roba Tognoni. Koncert odbędzie się 27 września 2015 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk.

FESTIWAL WILNO W GDAŃSKU

Festiwal Wilno w Gdańsku od ponad dziesięciu lat pokazuje to, co progresywne w kulturze Wilna i Litwy. Od pięciu lat rozwijamy także siostrzaną edycją imprezy – Festiwal Gdańsk w Wilnie (Gdansko kultūros dienų Vilniuje), która analogicznie, prezentuje najbardziej wartościowe treści w kulturze Gdańska i Polski.

FESTIWAL KOLORÓW

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na widowisko Festiwalu Kolorów Gdańsk, które odbędzie się 22 sierpnia o godz. 15 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.

GDAŃSK TOCZY BEKĘ

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury już po raz trzeci zaprasza na Festiwal Kabaretowy Gdańsk Toczy Bekę, który odbędzie się już 8 sierpnia 2015 roku na Placu Zebrań Ludowych.

BLACK RADIO LIVE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowicie energetyczny koncert zespołu Black Radio, który odbędzie się 26 czerwca 2015 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na kolejną odsłonę AFRO STAGE WORKSHOPS już w czerwcu!

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA

Jak co roku, w czerwcu, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury otwiera sezon imprez plenerowych na Placu Zebrań Ludowych. Inauguracyjną imprezą, w tym roku staje się Noc Świętojańska! Już 19 czerwca, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, zaprasza na Noc Świętojańską. Najkrótszą noc w roku będziemy świętować na Placu Zebrań Ludowych już od godz. 18.