Wydarzenia archiwalne

MŁODZI PATRIOCI O NIEPODLEGŁEJ

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wspólne spędzenie Święta Niepodległości. Już 11 listopada o godz. 17 odbędzie się spektakl "Młodzi patrioci o Niepodległej", w którym wystąpią dzieci i młodzież szkolna z dzielnicy Siedlce.

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejną odsłonę AFRO STAGE WORKSHOPS. Już 28 listopada od godz. 11 ruszamy żywiołowo, muzycznie i energicznie.

KONCERT ZESPOŁU BELTAINE

UWAGA! Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni do przeniesienia terminu koncertu.

 

O nowym terminie poinformujemy w najbliższym czasie.

 

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!

LITANIA MIAST

W dzień Wszystkich Świętych już po raz XXI spotykamy się pod "Trzema krzyżami", czyli Pomnikiem Poległych Stoczniowców na Placu Solidarności w Gdańsku.

HALLOWEEN NA LODOWISKU

Mroczna tafla lodu, grobowa muzyka, upiorna obsługa, straszydła na łyżwach.... Czyli - Scena Muzyczna zaprasza na imprezę Halloween na Lodowisku!

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ DJEMBE

Scena Muzyczna GAK włącza się ze swoim projektem AFRO STAGE WORKSHOPS do akcji "Ogólnopolskie dni DJEMBE". W dniach: 23/24/25 października w całym kraju zabrzmią afrykańskie rytmy!

JAZZOWE ZADUSZKI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert pt: "Zaduszki Jazzowe". To wydarzenie łączące ze sobą różne bieguny muzycznych doznań. Jazzowe frazy, swingująca pulsacja, rockowa energia - to wszystko już 30 października o godz. 20.00.

RETRO KOMP 2015

Jeśli chcesz powspominać stare maszyny w gronie podobnie zakręconych ludzi, pochwalić się własnymi eksponatami, zasięgnąć porady zaawansowanych użytkowników, zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami demo-sceny i stanąć w konkursowe szranki  – zapraszamy na: RetroKomp/LOAD ERROR #2015!

(to już czwarta edycja, najbardziej pozytywnie zakręconej imprezy w trójmieście !)

 

KONCERT BLUES'OWO - ROCKOWY - ROB TOGNONI

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na bleus’owo - rockowy koncert światowej sławy australijskiego gitarzysty Roba Tognoni. Koncert odbędzie się 27 września 2015 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk.

FESTIWAL WILNO W GDAŃSKU

Festiwal Wilno w Gdańsku od ponad dziesięciu lat pokazuje to, co progresywne w kulturze Wilna i Litwy. Od pięciu lat rozwijamy także siostrzaną edycją imprezy – Festiwal Gdańsk w Wilnie (Gdansko kultūros dienų Vilniuje), która analogicznie, prezentuje najbardziej wartościowe treści w kulturze Gdańska i Polski.