Wydarzenia archiwalne

FESTIWAL KOLORÓW

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na widowisko Festiwalu Kolorów Gdańsk, które odbędzie się 22 sierpnia o godz. 15 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.

GDAŃSK TOCZY BEKĘ

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury już po raz trzeci zaprasza na Festiwal Kabaretowy Gdańsk Toczy Bekę, który odbędzie się już 8 sierpnia 2015 roku na Placu Zebrań Ludowych.

BLACK RADIO LIVE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niesamowicie energetyczny koncert zespołu Black Radio, który odbędzie się 26 czerwca 2015 r. o godz. 19 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury z radością zaprasza na kolejną odsłonę AFRO STAGE WORKSHOPS już w czerwcu!

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA

Jak co roku, w czerwcu, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury otwiera sezon imprez plenerowych na Placu Zebrań Ludowych. Inauguracyjną imprezą, w tym roku staje się Noc Świętojańska! Już 19 czerwca, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, zaprasza na Noc Świętojańską. Najkrótszą noc w roku będziemy świętować na Placu Zebrań Ludowych już od godz. 18.

WHEN YOU BELIEVE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejną odsłonę wieczornych koncertów muzycznych. Już 18 września o godz. 20 "Dwie Diwy" zaprowadzą nas do świata, w którym będzie królować muzyka!

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na pierwszą odsłonę weekendowych warsztatów Afro Dance. Dwa dni niesamowitych warsztatów, świetnej zabawy, nauki i niezapomnianych wrażeń połączonych z wieczornym koncertem już 30 i 31 maja w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

SOLIDARNIE DLA ROZRYWKI

Chór Sceny Muzycznej Gdańsk ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na niezwykły koncert muzyki rozrywkowej, który 26 kwietnia 2015 roku zabrzmi w murach Europejskiego Centrum Solidarności punktualnie o godz. 19. 

GRAMY DLA BOHATERA BORYSA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert  „Gramy dla Bohatera Borysa”. Impreza ma charakter charytatywny i odbędzie się 9 maja o godz. 17 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25. 

KONCERT PAPIESKI

Chór Sceny Muzycznej Gdańsk zaprasza na niecodzienny koncert w 10 lat po śmierci św. Jana Pawła II, poświęcony Jego pamięci.