Wydarzenia archiwalne

WHEN YOU BELIEVE

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejną odsłonę wieczornych koncertów muzycznych. Już 18 września o godz. 20 "Dwie Diwy" zaprowadzą nas do świata, w którym będzie królować muzyka!

AFRO STAGE WORKSHOPS

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na pierwszą odsłonę weekendowych warsztatów Afro Dance. Dwa dni niesamowitych warsztatów, świetnej zabawy, nauki i niezapomnianych wrażeń połączonych z wieczornym koncertem już 30 i 31 maja w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

SOLIDARNIE DLA ROZRYWKI

Chór Sceny Muzycznej Gdańsk ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na niezwykły koncert muzyki rozrywkowej, który 26 kwietnia 2015 roku zabrzmi w murach Europejskiego Centrum Solidarności punktualnie o godz. 19. 

GRAMY DLA BOHATERA BORYSA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert  „Gramy dla Bohatera Borysa”. Impreza ma charakter charytatywny i odbędzie się 9 maja o godz. 17 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25. 

KONCERT PAPIESKI

Chór Sceny Muzycznej Gdańsk zaprasza na niecodzienny koncert w 10 lat po śmierci św. Jana Pawła II, poświęcony Jego pamięci.

WESOŁYCH ŚWIĄT

W związku z nadchodzącymi Świętami, życzymy Wam wszystkim radosnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w gronie rodziny, tradycyjnie smacznego jajka i niech Was nie ominie lany poniedziałek!

AFRO vs HIP-HOP WORKSHOP

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na warsztaty tańca afro i hip-hop, gdzie będziecie mogli posiąść wiedzę od senegalskiego choreografa i tancerza Amadou Fola Balde oraz przedstawiciela polskiej sceny tanecznej Daniela Deny'ego Nowaka. W rezultacie czekają nas dwa dni pełnego zaangażowania z muzyką Afro w tle!

 

JENNIFER BATTEN

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, koncert charyzmatycznej gitarzystki Michaela Jacksona – Jennifer Batten. Jej koncerty, to dwuczęściowe widowiska, gdzie w drugiej części zagra z zespołem. W efekcie, 19 kwietnia 2015 r. o godz. 19 w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku czeka nas multimedialne show! 

 

FESTIWAL GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ

Już 18 lipca rusza siódma edycja Festiwalu „Gdańsk Dźwiga Muzę”! W tym okresie Gdańsk stanie się stolicą tancerzy, beatboxerów i fanów dobrej muzyki, którzy będą tam obchodzić swoje prawdziwe święto. Tegoroczna edycja GDM przybiera nieco inną formę, tym razem miasteczko festiwalowe będzie żyło dwa dni i dwie noce.

MEDSTI

Niebanalne kompozycje, wyjątkowe aranżacje oraz wysoki poziom wykonawczy.Bezkompromisowy projekt muzyczny kreujący swój własny, oryginalny styl, do udziału w którym zostali zaproszeni trójmiejscy wokaliści i instrumentaliści. W efekcie, 9 maja 2015 roku podczas koncertu w Teatrze Szekspirowskim, na scenie wystąpi 24 znakomitych muzyków.