Wydarzenia archiwalne

WESOŁYCH ŚWIĄT

W związku z nadchodzącymi Świętami, życzymy Wam wszystkim radosnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w gronie rodziny, tradycyjnie smacznego jajka i niech Was nie ominie lany poniedziałek!

AFRO vs HIP-HOP WORKSHOP

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na warsztaty tańca afro i hip-hop, gdzie będziecie mogli posiąść wiedzę od senegalskiego choreografa i tancerza Amadou Fola Balde oraz przedstawiciela polskiej sceny tanecznej Daniela Deny'ego Nowaka. W rezultacie czekają nas dwa dni pełnego zaangażowania z muzyką Afro w tle!

 

JENNIFER BATTEN

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, koncert charyzmatycznej gitarzystki Michaela Jacksona – Jennifer Batten. Jej koncerty, to dwuczęściowe widowiska, gdzie w drugiej części zagra z zespołem. W efekcie, 19 kwietnia 2015 r. o godz. 19 w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku czeka nas multimedialne show! 

 

FESTIWAL GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ

Już 18 lipca rusza siódma edycja Festiwalu „Gdańsk Dźwiga Muzę”! W tym okresie Gdańsk stanie się stolicą tancerzy, beatboxerów i fanów dobrej muzyki, którzy będą tam obchodzić swoje prawdziwe święto. Tegoroczna edycja GDM przybiera nieco inną formę, tym razem miasteczko festiwalowe będzie żyło dwa dni i dwie noce.

MEDSTI

Niebanalne kompozycje, wyjątkowe aranżacje oraz wysoki poziom wykonawczy.Bezkompromisowy projekt muzyczny kreujący swój własny, oryginalny styl, do udziału w którym zostali zaproszeni trójmiejscy wokaliści i instrumentaliści. W efekcie, 9 maja 2015 roku podczas koncertu w Teatrze Szekspirowskim, na scenie wystąpi 24 znakomitych muzyków. 

 

IN LOVE WITH MUSICAL

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury przy współpracy z Wydziałem Wokalno-Aktorskim specjalności Musical Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku.zaprasza na całkowicie nową odsłonę sceniczną. W ramach nowego projektu zapraszamy na koncert musicalowy „In love with musical”, który odbędzie się 24 kwietnia 2015 r. o godz. 19 w Scenie Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25. 

KONCERT ZESPOŁU FUNKLOOPY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niepowtarzalny koncert zespołu Funkloopy! Te wyjątkowe dźwięki będzie można usłyszeć już 29 marca 2015 r. o godz. 19 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.  

STREET STAGE BATTLE GDAŃSK

Specjalnie dla Was, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zmieni się w "uliczną" przestrzeń taneczną. W programie nie zabraknie ani tańca ani muzyki! 

DANCEHALL CHALLENGE ZWYCIĘZCA ZGARNIA WSZYSTKO!

Już w kwietniu po raz czwarty odbędzie się prawdziwe dancehallowe święto - Dancehall Challenge zwycięzca zgarnia wszystkoTego eventu nie trzeba przedstawiać! Tancerze z całej Polski, zajawkowicze, najlepsze ekipy, fantastyczny klimat i genialne jury już 18 kwietnia w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury!

 

POLIŻ STAND-UP

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niepowtarzalny projekt „stand-up’owy”. Już 28 marca o godz. 17 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku, we wspólnym projekcie, wystąpią znani kabareciarze: Mariusz Kałamaga (Łowcy.B), Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów) oraz Marcin Zbigniew Wojciech (Kabaret 44-200).