Wydarzenia archiwalne

KONCERT ZESPOŁU FUNKLOOPY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niepowtarzalny koncert zespołu Funkloopy! Te wyjątkowe dźwięki będzie można usłyszeć już 29 marca 2015 r. o godz. 19 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.  

STREET STAGE BATTLE GDAŃSK

Specjalnie dla Was, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zmieni się w "uliczną" przestrzeń taneczną. W programie nie zabraknie ani tańca ani muzyki! 

DANCEHALL CHALLENGE ZWYCIĘZCA ZGARNIA WSZYSTKO!

Już w kwietniu po raz czwarty odbędzie się prawdziwe dancehallowe święto - Dancehall Challenge zwycięzca zgarnia wszystkoTego eventu nie trzeba przedstawiać! Tancerze z całej Polski, zajawkowicze, najlepsze ekipy, fantastyczny klimat i genialne jury już 18 kwietnia w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury!

 

POLIŻ STAND-UP

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na niepowtarzalny projekt „stand-up’owy”. Już 28 marca o godz. 17 w Scenie Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku, we wspólnym projekcie, wystąpią znani kabareciarze: Mariusz Kałamaga (Łowcy.B), Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów) oraz Marcin Zbigniew Wojciech (Kabaret 44-200).

KONCERT ZESPOŁU FREE WAY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Free Way. Podczas koncertu będziecie mogli posłuchać ponadczasowych utworów z lat 80- i 90-tych, bardzo znanych i cenionych wykonawców, takich jak: Sting, Joe Cocker, Seal, Billy Joel, Bob Marley, czy Hendrix. 

ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIMOWEGO NA LODOWISKU MIEJSKIM

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że Lodowisko Miejskie kończy tegoroczny sezon zimowy w niedzielę 1 marca 2015 roku. Łyżwiarze spieszcie się więc, bo nadchodzi wiosna!

ULICZNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na drugą edycję Ulicznej Przedsiębiorczości, w ramach której nauczymy się pozytywnego myślenia i zmotywujemy do działania. Spotkamy się w sobotę 28 lutego 2015 roku  w godz. 9-18 w budynku Sceny Muzycznej, przy ul. Powstańców Warszawskich 25, aby porozmawiać, posłuchać i zmotywować się do pozytywnego działania!

 

WINYLMANIA

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na pierwsze tego typu warsztaty w Naszej placówce. Winylmania, to całkowicie nowy projekt, stworzony z myślą o miłośnikach starej, dobrej muzyki.

WALENTYNKI W STYLU RETRO NA LODOWISKU

Romantyczna muzyka, niezapomniane pary filmowe i klimat pierwszej połowy XX wieku - wszystkich zakochanych poszukujących niebagatelnego pomysłu na spędzenie wyjątkowego wieczoru walentynkowego zapraszamy na imprezę Walentynki w stylu RETRO na Lodowisku.      

PIOTR SCHMIDT ELECTRIC GROUP & ERNESTO SIMPSON

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niepowtarzalny koncert jazzowy. Połączenie polskiego zespołu z kubańskim perkusistą.