Wydarzenia archiwalne

KONCERT ZESPOŁU FREE WAY

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert zespołu Free Way. Podczas koncertu będziecie mogli posłuchać ponadczasowych utworów z lat 80- i 90-tych, bardzo znanych i cenionych wykonawców, takich jak: Sting, Joe Cocker, Seal, Billy Joel, Bob Marley, czy Hendrix. 

ZAKOŃCZENIE SEZONU ZIMOWEGO NA LODOWISKU MIEJSKIM

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że Lodowisko Miejskie kończy tegoroczny sezon zimowy w niedzielę 1 marca 2015 roku. Łyżwiarze spieszcie się więc, bo nadchodzi wiosna!

ULICZNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na drugą edycję Ulicznej Przedsiębiorczości, w ramach której nauczymy się pozytywnego myślenia i zmotywujemy do działania. Spotkamy się w sobotę 28 lutego 2015 roku  w godz. 9-18 w budynku Sceny Muzycznej, przy ul. Powstańców Warszawskich 25, aby porozmawiać, posłuchać i zmotywować się do pozytywnego działania!

 

WINYLMANIA

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na pierwsze tego typu warsztaty w Naszej placówce. Winylmania, to całkowicie nowy projekt, stworzony z myślą o miłośnikach starej, dobrej muzyki.

WALENTYNKI W STYLU RETRO NA LODOWISKU

Romantyczna muzyka, niezapomniane pary filmowe i klimat pierwszej połowy XX wieku - wszystkich zakochanych poszukujących niebagatelnego pomysłu na spędzenie wyjątkowego wieczoru walentynkowego zapraszamy na imprezę Walentynki w stylu RETRO na Lodowisku.      

PIOTR SCHMIDT ELECTRIC GROUP & ERNESTO SIMPSON

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niepowtarzalny koncert jazzowy. Połączenie polskiego zespołu z kubańskim perkusistą. 

LODOWISKO MIEJSKIE: KOMUNIKAT

Z przykrością informujemy, iż w dniu 23 stycznia 2015 roku (piątek),
wejścia na lodowisko w godzinach 17:30 - 21:30 (trzy ostatnie jazdy) są odwołane.
Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

WARSZTATY AFRO DANCE i GRY NA BĘBNACH

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza wszystkich miłośników czarnych rytmów muzyki afrykańskiej na warsztaty bębniarskie z Gaspard Mohamed „Gaspard” Conde oraz warsztaty tańca afrykańskiego z Bijou Camara. 

BALLADY NA DWA SERCA - ANDRZEJ KORYCKI & DOMINIKA ŻUKOWSKA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niepowtarzalny koncert duetu Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej - Ballady na Dwa Serca.

'KRÓLESTWO ZA UŚMIECH, CZYLI SZEKSPIR Z JAJAMI'

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny „Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami”.