Wydarzenia archiwalne

WINYLMANIA

 Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na pierwsze tego typu warsztaty w Naszej placówce. Winylmania, to całkowicie nowy projekt, stworzony z myślą o miłośnikach starej, dobrej muzyki.

WALENTYNKI W STYLU RETRO NA LODOWISKU

Romantyczna muzyka, niezapomniane pary filmowe i klimat pierwszej połowy XX wieku - wszystkich zakochanych poszukujących niebagatelnego pomysłu na spędzenie wyjątkowego wieczoru walentynkowego zapraszamy na imprezę Walentynki w stylu RETRO na Lodowisku.      

PIOTR SCHMIDT ELECTRIC GROUP & ERNESTO SIMPSON

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niepowtarzalny koncert jazzowy. Połączenie polskiego zespołu z kubańskim perkusistą. 

LODOWISKO MIEJSKIE: KOMUNIKAT

Z przykrością informujemy, iż w dniu 23 stycznia 2015 roku (piątek),
wejścia na lodowisko w godzinach 17:30 - 21:30 (trzy ostatnie jazdy) są odwołane.
Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

WARSZTATY AFRO DANCE i GRY NA BĘBNACH

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza wszystkich miłośników czarnych rytmów muzyki afrykańskiej na warsztaty bębniarskie z Gaspard Mohamed „Gaspard” Conde oraz warsztaty tańca afrykańskiego z Bijou Camara. 

BALLADY NA DWA SERCA - ANDRZEJ KORYCKI & DOMINIKA ŻUKOWSKA

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza wszystkich miłośników muzyki na niepowtarzalny koncert duetu Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej - Ballady na Dwa Serca.

'KRÓLESTWO ZA UŚMIECH, CZYLI SZEKSPIR Z JAJAMI'

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny „Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami”.

LODOWISKO MIEJSKIE W SEZONIE 2014/2015

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczącej się młodzieży z przyjemnością informujemy, iż bilety do końca sezonu zimowego 2014/2015 pozostaną w cenie 7 zł. 

SYLWESTER 2014

Jak co roku, z myślą o mieszkańcach Miasta Gdańska, na Targu Węglowym, rozpoczniemy muzyczne wydarzenie kończące rok 2014 - PLENEROWY KONCERT SYLWESTROWY.

31 grudnia 2014, godzina 20:45

MIKOŁAJKI NA LODOWISKU

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Fundacją Obudź Nadzieję zaprasza serdecznie wszystkich przyjaciół św. Mikołaja na wyjątkowe popołudnie mikołajkowe na Lodowisku Miejskim w Gdańsku.

6 grudnia 2014, godzina 14:30 - 17:00