Wydarzenia archiwalne

LODOWISKO MIEJSKIE W SEZONIE 2014/2015

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczącej się młodzieży z przyjemnością informujemy, iż bilety do końca sezonu zimowego 2014/2015 pozostaną w cenie 7 zł. 

SYLWESTER 2014

Jak co roku, z myślą o mieszkańcach Miasta Gdańska, na Targu Węglowym, rozpoczniemy muzyczne wydarzenie kończące rok 2014 - PLENEROWY KONCERT SYLWESTROWY.

31 grudnia 2014, godzina 20:45

MIKOŁAJKI NA LODOWISKU

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury we współpracy z Fundacją Obudź Nadzieję zaprasza serdecznie wszystkich przyjaciół św. Mikołaja na wyjątkowe popołudnie mikołajkowe na Lodowisku Miejskim w Gdańsku.

6 grudnia 2014, godzina 14:30 - 17:00

 

 

SUNRISE MASS

Scena Muzyczna Gdańsk, Nadbałtyckie Centrum Kultury i Zespół Cappella Gedanensis zapraszają na wyjątkowy koncert muzyki chóralnej, podczas którego na jednej scenie zaprezentuje się Zespół  Cappella Gedanensis, Chór Sceny Muzycznej Gdańsk, Chór Camerata Musicale z akompaniamentem fortepianowym Artura Sychowskiego.5 grudnia 2014 roku, Centrum św. Jana w Gdańsku
 

HALLOWEEN NA LODOWISKU

Mroczna tafla lodu, grobowa muzyka, upiorna obsługa, straszydła na łyżwach....
Czyli - Scena Muzyczna zaprasza na imprezę Halloween na Lodowisku!

data: 31 października 2014, godzina 19:00

 

RETRO KOMP 2014

Jeśli chcesz powspominać stare maszyny w gronie podobnie zakręconych ludzi, pochwalić się własnymi eksponatami, zasięgnąć porady zaawansowanych użytkowników, zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami demo-sceny – zapraszamy na RetroKomp 2014!

 

data: 8 listopada 2014, godzina 9:00

IX Festiwal Wilno w Gdańsku

MUZYKA / SZTUKI WIZUALNE / TRADYCJA
TARG WĘGLOWY/ CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ŁAŹNIA 2 / GDAŃSKA GALERIA MIEJSKA / CENTRUM ŚW. JANA

 

5-7 września 2014

RYKARDA PARASOL

Jedna z czołowych przedstawicielek sceny "folk/ rock noir", obdarzona niezwykle oryginalnym głosem, porównywana z artystami takiego pokroju jak Nick Cave, Johnny Cash, Lou Reed. W ostatni weekend września podczas koncertu w Scenie Muzycznej wystąpi amerykańska artystka RYKARDA PARASOL.

27 września 2014, godzina 19:00

JA TO BYM...KONKURS

W ramach konkursu ogłoszonego przez Gdański Archipelag Kultury dla mieszkańców i mieszkanek Gdańska na projekty społeczno-kulturalne "Ja to bym... czyli Twój pomysł na Dom Kultury" zgłoszono 19 projektów. Czas najwyższy przedstawić   wyniki oceny jury oraz głosowania internautów.

Gdańsk Toczy Bekę

Już wkrótce Gdańsk znów będzie Toczył Bekę! I nie chodzi tutaj bynajmniej o zawody strongmanów i przenoszenie wielkiej beczki piwa. W sobotni sierpniowy wieczór Plac Zebrań Ludowych ponownie będzie pękał ze śmiechu, a wszystko za sprawą drugiej edycji kabaretonu Gdańsk Toczy Bekę.

 

data: 9 sierpnia 2014, godzina 17:00, Plac Zebrań Ludowych