Wydarzenia archiwalne

11-31.12.2019 / RUSZYŁY ZAPISY NA ZAJĘCIA STAŁE!

Scena Muzyczna GAK, działająca ramię w ramię z Teatrem GAK, od października 2019 zaprasza na wyjątkowe zajęcia stałe! Wszystkie kursy prowadzone będą w naszej nowej, otoczonej Parkiem Oruńskim, siedzibie przy ulicy Nowiny 2b. W naszej placówce będzie można zapisać się na wiele interesujących zajęć, wsród których znajdują się kursy m.in z poppingu, zumby, salsy, języka hiszpańskiego, decoupage, fotografii, rysunku, kreatywnego myślenia i pisania oraz pantomimy. Dla chętnych zorganizujemy także zajęcia indywidualne z gry na niemal każdym instrumencie muzycznym, poprowadzimy indywidualne zajęcia ze śpiewu lub ładnego mówienia! Oprócz tego zapraszamy również mamy z maluszkami, które chciałyby podczas zajęć ekspresJA wyrazić siebie i podzielić się z dziećmi swoimi pozytywnymi emocjami. Również starsi znajdą u nas swoje miejsce: zapraszamy ich na cotygodniowe spotkania Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów, które w naszej placówce będzie odbywało się w każdy poniedziałek o godzinie 14:00. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy! Prześlij nam wiadomość zawierającą chęć wzięcia udziału w konkretnych zajęciach na adres: info@scenamuzyczna.pl lub zadzwoń pod nr tel. 515 394 696 r.

28-29.09.2019 / I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka

Lubisz śpiewać? To świetnie! Mamy wspaniałą wiadomość! Już pod koniec września w Scenie Muzycznej GAK odbędzie się I etap przesłuchań do I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka. Zgłoszenia można przesyłać na adres konkurs.jopek@scenamuzyczna.pl. Czekamy do 25 września!

31.08.2019 / RATUJ SIĘ KTO MOŻE...finałowy koncert w Amfiteatrze Orana

31.08.2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny i zarazem finałowy koncert z cyklu piosenki aktorskiej w Amfiteatrze Orana Parku Oruńskiego. To będzie wyjątkowy koncert, z okazji Obchodów Sierpniowych, w repertuarze "Ratuj się kto może..." wystąpi Dorota Stalińska. 

18.08.2019 / KONCERT POLSKIE DROGI W AMFITEATRZE ORANA

18.08.2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny koncert z cyklu piosenki aktorskiej w Amfiteatrze Orana Parku Oruńskiego. To będzie wyjątkowy koncert, z okazji 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej, w wykonaniu Katarzyny Rogalskiej oraz aktora Mariusza Drężek.

04.08.2019 / KAROLINA PIECHOTA W AMFITEATRZE ORANA

04.08.2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny koncert z cyklu piosenki aktorskiej w Amfiteatrze Orana Parku Oruńskiego. Naszym gościem będzie Karolina Piechota.

 

 

07.07.2019 / HANNA ŚLESZYŃSKA W PARKU ORUŃSKIM

07.07.2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na kolejny koncert z cyklu piosenki aktorskiej w Amfiteatrze Orana Parku Oruńskiego. Naszym gościem będzie Hanna Śleszyńska.

22.06.2019 / FESTIWAL KOLORÓW NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ by WAWEL

Patrzysz na  świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze słodki smak słodyczy i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi! Rusza 7. edycja Festiwalu Kolorów - w tym roku w Gdańsku pod nazwą Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej by Wawel!

5.06.2019 / Gdańskie Dni Sąsiądów

Grupa nieformalna przy Kole  Emerytów Rencistów i Inwalidów nr 11  w Gdańsku ul. Powstańców Warszawskich 25  
zaprasza okolicznych mieszkańców by  wspólnie spędzić czas  na poznaniu się, poczęstunku, rozrywce.  
Proponujemy  konkursy z nagrodami oraz wspólne śpiewanie.

Zapraszamy nie tylko dorosłych, ale też  dzieci z opiekunami.

25.05.2019 / Park Oruński Święto Miasta

W związku ze Świętem Miasta zorganizowaliśmy dla Was w przestrzeni Parku Oruńskiego moc wydarzeń, których zwieńczeniem będzie występ Cezarego Pazury.
Zadbaliśmy by nie zabrakło miejsca na międzypokoleniową integrację i niezapomnianą rozrywkę dla każdej i każdego z Was. Widzimy się 24 maja w Parku Oruńskim!

19.05.2019 / AMFITEATR ORANA Anna Dereszowska

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na kolejny sezon koncertów w Amfiteatrze Parku Oruńskiego 'Orana'.