Wydarzenia archiwalne

NOC ŚWIĘTO-JAŃSKA

Jak co roku, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury, z okazji obchodów tradycyjnego słowiańskiego święta Nocy Świętojańskiej zaprasza na wyjątkowy koncert plenerowy na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Tegoroczne świętowanie zaczniemy już w piątek 20 czerwca. Tego wieczoru na naszej scenie plenerowej wystąpią artyści, dzięki którym będzie energetycznie, skocznie, folkowo i rockowo! Nie zabraknie inspiracji wschodem, polskim góralskim folklorem, rytmami reggae, ska i współczesną elektroniką.

Data: 20 czerwca 2014, godzina 19:00

Wielka Zabawa w Oliwskim Zoo

Dzień Dziecka już wkrótce. Tradycyjnie, jak co roku, 1 czerwca. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby jednak przedłużyć sobie odrobinę to przyjemne świętowanie ... mamy pewną propozycję: wielka zabawa w Oliwskim Zoo!!!

 

data: 7 czerwca 2014, godzina 10:00

ŚWIĘTO MIASTA

Hasło tegorocznej 10. edycji „Święta Miasta” to „Gdańskie dzielnice i ich tajemnice”.  Wiele atrakcji odbywającej się w sobotę 24 maja imprezy będzie nawiązywać właśnie do różnorodności i historii dzielnic ponadtysiącletniego Gdańska.

 

data: 24 maja 2014, Targ Węglowy w Gdańsku

Koncert dla Gdańszczan

Chór Sceny Muzycznej Gdańsk zaprasza w najbliższą niedzielę do Kościoła św. Trójcy w Gdańsku, gdzie odbędzie się Koncert dla Gdańszczan.

Data: 25 maja 2014, godzina 15:50

L.STADT

Jeden z najlepszych koncertowych wykonawców w Polsce, z powodzeniem i  zupełnie bez kompleksów, koncertujący również za granicą. Jego muzykę określa się często mianem garage i indie rocK, porównując do The White Stripes, Blur czy The Velvet Underground. 

W ostatni weekend marca w Scenie Muzycznej wystąpi łódzki zespół L.STADT.

 

data: 29 marca 2014, godzina 19:00

 

MIKROMUSIC

Piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniała koncertowa energia czyli – MIKROMUSIC na koncercie w Scenie Muzycznej!  

 

data: 12 kwietnia 2014, godzina 19:00

 
 

 

WALENTYNKI W STYLU DISCO '70

Kolorowe światła reflektorów, kultowe przeboje disco płynące z głośników i cenowa promocja, studio Radia Plus na żywo to idealny pomysł na spędzenie fantastycznego walentynkowego wieczoru na Lodowisku Miejskim w Gdańsku!

 data: 14.02.2014, godzina: 19:00

 

 


 

 

 

PŁYNĄCE ZE SCENY MUZYCZNEJ ŻYCZENIA

Sympatykom, Przyjaciołom, Partnerom i Uczestnikom naszych wydarzeń kulturalnych, koncertów oraz imprez chcielibyśmy przekazać płynące wprost ze Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury świąteczne życzenia pełne życzliwości i sympatii.

 

data: 24.12.2013, godzina: 00:00

 

NA POPRAWĘ HUMORU

Zimową porą, gdy na dworze chlapa i nieprzyjemnie, warto zastanowić się co zrobić, by nieco poprawić sobie humor. Może warto zorganizować wypad na lodowisko? Dzieciaki i młodzież wraz ze swoimi opiekunami z Łęgowa już to zrobili.